تعرض ترامپ به مجری سابق فاکس نیوز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۵۴۶۶۲۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
در ادامه موج افشاگری‌های جنسی علیه افراد صاحب منصب در آمریکا، «جولیت هادی»، مجری سابق فاکس‌نیوز رییس جمهور آمریکا را به انجام رفتار نامناسب جنسی «در سال 2005 و 2006» در آسانسور متهم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در صورتی که ادعاهای «جولیت هادی» صحیح باشند، این اولین بار نیست که ترامپ به انجام رفتارهای نامناسب جنسی با زنان متهم می‌شود. مهرماه سال گذشته، روزنامه واشنگتن‌ پست یک فایل ویدئویی از ترامپ منتشر کرد که وی در آن با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: «وقتی آدم ستاره باشد زنان اجازه هر کاری را به او می‌دهند.» بعد از انتشار این فایل ویدئویی چندین زن، ترامپ را به سوءاستفاده جنسی متهم کردند.
بعد از گزارش جنجالی و افشاگرانه روزنامه نیویورک‌تایمز درباره فساد جنسی یکی از تهیه‌کنندگان مشهور هالیوودی ده‌ها مقام سیاسی، کارگردان، هنرپیشه، مجری تلویزیون و افراد صاحب منصب در اصناف دیگر با اتهامات مشابه مواجه شده‌اند.
«چارلی رز»، مجری مشهور سی‌بی‌اس و «مایکل فالون»، وزیر دفاع سابق انگلیس جزو افراد مشهوری هستند که پس از افشاگری‌هایی از همین دست مجبور شدند از سمتشان کناره‌گیری کنند.پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °