ادامه حمایت های امریکا و بیگانگان از آشوبگران شکست خورده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:57 - پنجشنبه 10 مهر 1399
کد خبر : ۵۵۳۷۱۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵
حمایت های علنی آمریکا، رژیم صهیونیستی و گروهک تروریستی منافقین از آشوبگران در ایران ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی جدید با بکار بردن الفاظ بی ادبانه علیه ملت ایران، بار دیگر از اغتشاشات در برخی شهرهای ایران حمایت کرد.
معاون رئیس جمهور آمریکا هم بار دیگر به حمایت از هنجارشکنان در برخی شهرهای ایران پرداخت و گفت: نباید آنها را تنها گذاشت. مایک پنس افزود: آمریکا از تظاهرات ایرانی ها علیه نظام این کشور حمایت خواهد کرد.
روزنامه ینی شفق چاپ ترکیه با اشاره به حمایت های مکرر ترامپ از عاملان حوادث اخیر ایران گفت: ترامپ برنامه های خود را علیه دشمنان در سال 2018 میلادی، از ایران آغاز کرده است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم در پیامی ویدئویی گفت: در کنار معترضان ایرانی هستیم. نتایاهو با حمایت از آشوبگران افزود: در مقابل نقض حقوق مردم به دست دولت ایران ساکت نمی مانیم.
نتانیاهو گفت: «من ساکت نخواهم نشست تا رژیم ایران در نهایت سقوط کند. امیدوارم مردم ایران در تلاش نجیبانه خود برای آزادی موفق شوند»! 
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صیهونیستی با حمایت از اغتشاشگران گفت: منفعت اسرائیل در آن است که نگاه جهانیان را به آنچه در ایران و نه غزه رخ می دهد، سوق دهد.
روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل هم به نقل از وزارت خارجه این رژیم نوشت: اعتراضات در ایران، رژیم حاکم تهران را تضعیف کرده است.
همسو با آمریکا و رژیم صهیونیستی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین بار دیگر از آشوبگران حمایت کرد و ادامه اعتراض ها را خواستار شد.
رسانه های عربی تحت حمایت سعودی ها ضمن انتشار گزارش های بی پایه و اساس از اوضاع ایران، همچنان در حال حمایت از آشوبگران شکست خورده در برخی شهرها هستند.
بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس اعتراضات خشونت آمیز معترضان را در ایران « مشروع و مهم » توصیف کرد.
رسانه های بیگانه از جمله بی بی سی فارسی که در پی فروکش کردن اعتراض ها از دستیابی به اهداف خود نا امید شده اند، سیاست تبلیغاتی خود را از « فراخوان تجمع » به « فراخوان اعتصاب » تغییر داده اند.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۵°