ولایتی: آشوب گران نمایندگان دشمنان ایران هستند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:04 - پنجشنبه 14 فروردين 1399
کد خبر : ۵۵۳۷۲۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
دکتر ولایتی با اشاره به ناآرامی های چند روز اخیر در کشور، به آتش کشیدن پرچم ایران توسط آشوب طلبان را به شدن محکوم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: کسانی که در آشوب‌ها پرچم ایران را آتش زدند، نماینده مرتجعان، مخالفان و دشمنان ایران هستند.

دولت بايد به درخواست‌هاي مردم پاسخ دهد
مشاور مقام معظم رهبري در ادامه با تبيين وضع موجود آن را به دو بخش تقسيم كرد و با بيان اينكه بخش اول توقعات مردم از دولت است، افزود: بخش اول توقعات مردم از دولت است كه به حق هم است، همه جاي دنيا هم مرسوم است كه دولتي را انتخاب مي‌كنند و درخواست‌هايي هم مي‌كنند و دولت هم بايد به درخواست‌هاي مشروع‌شان پاسخ دهد. تا جايي كه من آشنايي دارم تلاش اين دولت اين است تا مشكلات را حل كند، اما مردم فهيم ما هم مي‌دانند كه دولت هم مشكلاتي دارد، مانند تحريم‌هايي كه به ما تحميل شده است.

پرچم‌داري ايران دماغ آمريكايي‌ها را به خاك ماليده است

ولايتي با بيان اينكه انتظار رفع گراني است، گفت: بخش دوم اما حكايت ديگري دارد در طي دو سه سال گذشته محور مقاومت در منطقه و پرچم‌داري ايران دماغ آمريكايي‌ها را به خاك ماليده و صهيونيست‌ها را بيچاره كرده است، سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سليماني در لنگرود گفت، در كمتر از 2 ماه ديگر به عمر داعش پايان مي‌دهيم و همين هم شد.

او افزود: يك جماعت وحشي جناياتي كردند كه بي‌سابقه بود انسان‌ها را زنده زنده پوست مي‌كندند و فرزندان كوچك را در آتش سرخ مي‌كردند جناياتي كه در مغول هم نبود. مرتجعان منطقه اكنون به سمت يمن رفتند آنها بدانند كه اگر خارج نشوند در باتلاق يمن گير خواهند كرد.

ولايتي گفت: صهيونيست‌ها بدانند كه مقاومت ريشه آنها را خواهد سوزاند. حشدالشعبي عراق تهديد كرده كه آمريكايي‌ها اگر بيرون نروند آنها را بيرون خواهيم كرد و به طور حتم و يقين همين هم خواهد شد.

اين بوي كباب نيست؛ بوي سوزاندن آنهايي است كه نماينده داعش هستند
رئيس هيئت مؤسس و هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي افزود: كساني كه در آشوب‌ها پرچم ايران را آتش زدند نماينده همين مرتجعان، مخالفان و دشمنان ايران هستند. ايران به عنوان پرچم‌دار محور مقاومت كه از ايران شروع مي‌شود و تا بغداد، دمشق و فلسطين است همه آنها را نابود و ريشه‌شان را خواهد سوزاند. اينها بوي كباب شنيده‌اند، اين بوي كباب نيست بوي سوزاندن آنهايي است كه نماينده داعش هستند.

ولايتي گفت: اين ملت 10 هزار سال قدمت دارد و بارها اشغال شده است اما هميشه پابرجا بوده و هميشه زنده است ايران هميشه زنده خواهد ماند. كساني كه عمال بيگانه هستند با اين كار مرتكب اشتباه بزرگي شده‌اند. عده‌اي حسينيه و پرچم ايران را آتش مي‌زنند، اين كمال حماقت است. همه بدانند كه اين مردم جانشان را براي هويت ملي و ديني خود مي‌دهند. ما شهيد حججي و آنهايي را داشتيم كه به علت تعلقات ديني و ملي اين گونه شهيد شدند و اينها خيلي زودتر از فتنه 88 خودشان را نشان داده‌اند و انشاءالله اين ملت آنها را از صحنه روزگار محو خواهد كرد.

او افزود: آن كشوري كه يكي از تأثيرگذارترين قدرت‌هاي جهان است و هر روز نفوذش در منطقه بيشتر مي‌شود ايران است. انشاءالله به زودي از بين رفتن دشمنان داخلي و حاميان خارجي آنها را خواهيم ديد.
 
برچسب ها: ولایتی ، آشوب ، اختشاش ، ایران
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸°    ۱۸°