جزئیات حادثه تیراندازی امروز نهاد ریاست‌جمهوری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 30 دی 1400
کد خبر : ۵۶۳۷۱۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
استاندار تهران با اشاره به جزئیات حادثه امروز در محدوده نهاد ریاست‌جمهوری گفت: باید صبر کنیم وضعیت فرد مورد نظر بهتر شود از او بازپرسی شود تا ابعاد جزئیات حادثه مشخص شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد حسین مقیمی، با اشاره به حادثه امروز که طی آن فردی با قمه اقدام به عبور از گیت‌های نهاد ریاست‌جمهوری کرده بود، افزود: در حال حاضر فرد مورد نظر به بیمارستان منتقل شده اما هنوز انگیزه فرد مهاجم مشخص نشده است.

او افزود: اطلاع من از این حادثه در حد کلیاتی است که مطرح شده است، بنابراین باید صبر کنیم وضعیت فرد مورد نظر بهتر شود و روند بازپرسی از وی انجام گیرد تا جزئیات حادثه مشخص شود.

استاندار تهران گفت: با توجه به اینکه فرد حامل قمه بوده و به هشدار نیروهای امنیتی هم توجه نکرده است، فکر می کنم رسیدگی به این مسئله در حال حاضر بر عهده قوه قضائیه باشد.

برابر این گزارش، حوالی ساعت ۱۱ امروز فردی با سلاح سرد تلاش کرد وارد نهاد ریاست‌جمهوری شود.

فرد مورد نظر که مردی جوان بوده بدون توجه به هشدار نیروهای امنیتی با قمه از ایست و بازرسی اول عبور کرده و به دلیل بی‌توجهی به هشدارها از سوی نیروهای امنیتی در ایست دوم مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

هنوز از هویت و انگیزه فرد مهاجم که تلاش کرده به صورت کفن‌پوش وارد نهاد ریاست‌جمهوری شود، اطلاعی در دست نیست.

فرد مهاجم که حدودا ۳۵ سال داشته پس از بازداشت به بیمارستان منتقل شده است.

یکی از شاهدان این حادثه که در محدوده پاستور زندگی می‌کند گفت: در این محدوده برای ورود افراد ناشناس باید با نیروهای امنیتی هماهنگی صورت بگیرد. امروز برای هماهنگی عبور تعمیرکار لباسشویی از منزل خارج شدم که صدای شلیک گلوله باعث شد به سمت گیت دوم بروم و با فرد مهاجم که به علت اصابت گلوله نیروهای امنیتی روی زمین افتاده بود مواجه شدم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵.۲۱°    -۰.۰۱°