تمهیدات سازمانهای خدماتی برای یوم الله 22 بهمن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:55 - پنجشنبه 23 مرداد 1399
کد خبر : ۵۶۴۵۵۷
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
گفتگوی 18:30/
شرکت مترو و اتوبوسرانی 22 بهمن رایگان خدمات رسانی میکنند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: روال امسال ما برای راهپیمایی 22 بهمن تغییرات خاصی ندارد و همانند سال گذشته است، ولی در یکی دو مقطع مانند یادگار امام به سمت جنوب گاردریل را باز کرده ایم تا ترافیک روان شود.
 
گفتگوی 18:30/ تمهیدات پلیس، مترو و اتوبوسرانی برای یوم الله 22 بهمن

او گفت:طول مسیر راهپیمایی از امام حسین تا آزادی،بخصوص از بزرگراه جناح تا سعیدی جزو محدوده هایی است که باید پاک سازی صورت بگیرد لذا هموطنان خودروی خود را در طول این مسیر پارک نکند و در طی یکی دو روز آینده جای دیگری را برای پارک خودروی خود انتخاب کنند زیرا در غیر این صورت مجبور به جا به جایی خودروهای پارک شده خواهیم بود.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تمامی مقاطع در طول مسیر راهپیمایی با محدودیت تردد خودرو روبرو است لذا از راهپیمایانی که قصد دارند با خودروی خود بیایند چند خیابان قبل از مسیرهای اصلی نسبت به پارک خودروی خود اقدام کنند و نیز ون هایی نیز برای آن دسته از راهپیمایانی که قادر نیستند طول مسیر را پیاده بیایند در نظر گرفته ایم تا با ون این مسیر را طی کرده و خود را به میدان آزادی برسانند.

او گفت: ما از تردد وسایل نقلیه به خصوص اتوبوس های شهری در طول مسیر راهپیمایی ممانعت به عمل می آوریم.

سرهنگ حسن عابدی افزود: ما تا پاکسازی معابر که حدودا تا ساعت 4 تا 4:30 عصر طول می کشد خدمات لازم را به راهپیمایان ارائه می

گفتگوی 18:30/ تمهیدات پلیس، مترو و اتوبوسرانی برای یوم الله 22 بهمن

در این برنامه پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: کار ما به دو بخش تقسیم می شود نخست افرادی که به صورت پیاده در این راهپیمایی شرکت می کنند و دیگر بحث بازگشت راهپیمایان است.

او افزود: با توجه به تمهیدات ترافیکی در طول مسیر راهپیمایی، ما اتوبوس ها را در حلقه اولیه مستقر می کنیم اما روز راهپیمایی اتوبوس ها در میادین اصلی حضور خواهند داشت.

او گفت: بطور مثال خط یک بی آرتی میادین انقلاب تا چهاراراه تهرانپارس و کلاهدوز را پوشش می دهد و سایر مسیرها هم به همین صورت است، به این ترتیب اتوبوس ها راس ساعت 7 در این میادین و طول این مسیر حضور دارند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران افزود: روز 22 بهمن خدمات اتوبوسرانی در طول زمان برگزاری راهپیمایی رایگان خواهد بود.

او گفت: ما در پایانه آزادگان 40 دستگاه اتوبوس مستقر می کنند تا بتوانند خدمات مطلوب را به راهپیمایان ارائه دهند.

سنندجی افزود: کسانی که میادین خاقانی تا آزادی را برای بازگشت انتخاب می کنند بهتر است با توجه به تابلوهای راهنمایی که در طول مسیر نصب شده نسبت به بازگشت خود اقدام کنند.

او گفت: ما تا ساعت 14:30 لغایت 15 خدمات رایگان به راهپیمایان ارائه می دهیم.

گفتگوی 18:30/ تمهیدات پلیس، مترو و اتوبوسرانی برای یوم الله 22 بهمن

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: ما در شرکت مترو بخصوص در دو خط 4 و 2 تمهیدات زیادی اندیشیده ایم و همچنین در خط 1 و 3 نیز خدمات اصلی را به مسافران ارائه می دهد تا آنها به سرعت خود را به مسیر راهنمایی برسانند.

او گفت: مسیر 5 نیز راس ساعت 6 شروع به کار می کند و با تمام امکانات خدمات لازم را به مسافران ارائه می دهد، این خدمات در تمامی محورها از ساعت 6 صبح تا پایان مراسم رایگان خواهد بود.

او گفت: ما افزایش رام قطار را هم در دستور کار داریم تا این خدمات بطور مطلوب به راهپیمایان ارائه شود.

مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: ما برای بازگشت راهپیمایان مخصوصا در خط 4 ظرفیت رام های قطار را بطور چشمگیری افزایش می دهیم و فاصله هر قطار را به 2 دقیقه کاهش خواهیم داد.

نوبخت افزود: قطار به اندازه کافی موجود است لذا نیازی به عجله نیست، تا هر زمان که لازم باشد ما خدمات لازم را به راهپیمایان ارائه می دهیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۸°