نامزد‌های اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:47 - سه‌شنبه 26 شهريور 1398
مشاور امنیت ملی عراق: تحریم‌های آمریکا علیه برخی عراقی‌ها تعرض به حاکمیت ملی و مردود است اتحادیه آفریقا حمله شبه‌نظامیان الشباب به نیروی صلح‌بانی مستقر در سومالی را محکوم کرد رئیس شورای نظامی سودان از مشارکت نظامیان این کشور در جنگ یمن حمایت کرد در پی کشته شدن ۵ دانش‌آموز سودانی، شورای نظامی سودان مدارس این کشور را تا اطلاع بعدی تعطیل کرد دانش‌آموزان سوداني در محكوميت كشتار دانش‌آموزان به دست نيروهاي امنيتي در خارطوم تظاهرات كردند تشدید درگیری‌ها در لیبی؛ رسانه‌ها از تعطیل شدن میدان نفتی شراره لیبی خبر دادند نخستین جلسه محاکمه «عمر البشیر»، رئیس جمهور سابق سودان امروز به اتهام فساد مالی برگزار می‌شود کره جنوبی: کره شمالی امروز ۲ موشک بالستیک با برد ۲۵۰ کیلومتر آزمایش کرد انفجار اتوبوس بر اثر برخورد با بمب کنار جاده‌ای در غرب افغانستان ۳۴ کشته و ۱۵ زخمی بر جا گذاشت ناکامی صدها آتش نشان فرانسوی در اطفای حریق جنگل‌های جنوب این کشور روسیه دعوت پرو را برای شرکت در نشستی درباره تحولات ونزوئلا رد کرد روسیه: شورای حکام درباره گزینه مدیرکل جدید آژانس به توافق جمعی رسیده است رویترز: رشد اقتصادی حوزه یورو در ماه‌های گذشته، روند کاهشی داشته است وزارت تجارت ترکیه: صادرات و واردات این کشور در ماه گذشته به صورت محسوسی کاهش یافته است دویچه‌وله: ۶۵۰ هزار نفر در آلمان سرپناه دائم ندارند؛ از این تعداد ۴۸ هزار نفر در خیابان‌ می‌خوابند گاردین: گرم شدن زمین موجب افزایش مرگ و میر و کاهش هوش، رشد و سوء تغذیه کودکان می‌شود
کد خبر : ۵۶۵۳۴۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
در حالی که نودمین دوره از مراسم جوایز اسکار یا همان اسکار 2018 در تاریخ ۴ مارس ۲۰۱۸ (۱۳ اسفند) برگزار خواهد شد، امروز و در جدید‌ترین اخبار سینما در جریان مراسمی که در تئاتر ساموئل گلدوین در بورلی هیلز برگزار شد، اسامی نامزد‌های این مراسم در ۲۴ شاخه معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فیلم Shape of Water با داشتن ۱۳ نامزدی در بخش‌های مختلف از این حیث در مراسم امسال رکورد‌دار است. همچنین مریل استریپ با نامزد شدن در بخش بهترین بازیگر زن، بیست و یکمین نامزدی خودش را به دست آورده و رکورد خودش را بهبود بخشیده است. در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزد‌های جایزه اسکار 2018 را مشاهده کنید:

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
سم راک ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌برداری:
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk
فیلم Mudbound
فیلم The Shape of Water

بهترین مستند:
مستند Abacus: Small Enough to Jail
مستند Faces Places
مستند Icarus
مستند Last Men in Aleppo
مستند Strong Island

بهترین فیلم خارجی‌ زبان:
فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
فیلم The Insult از کشور لبنان
فیلم Loveless از کشور روسیه
فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین مستند کوتاه:
مستند Edith+Eddie
مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
مستند Heroin(e)
مستند Knife Skills
مستند Traffic Stop

بهترین لایو اکشن کوتاه:
DeKalb Elementary
The Eleven O'Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child
Watu Wote/All of Us

بهترین بازیگر مرد:
تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
دنیل کالویا برای فیلم Get Out
گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین تدوین صدا:
فیلم Baby Driver
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Dunkirk
فیلم The Shape of Water
فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا:
فیلم Baby Driver
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Dunkirk
فیلم The Shape of Water
فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین طراحی صحنه:
فیلم Beauty and the Beast
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk
فیلم The Shape of Water

بهترین جلوه‌های ویژه:
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
فیلم Kong: Skull Island
فیلم Star Wars: The Last Jedi
فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین طراحی لباس:
فیلم Beauty and the Beast
فیلم Darkest Hour
فیلم Phantom Thread
فیلم The Shape of Water
فیلم Victoria & Abdul

بهترین گریم:
فیلم Darkest Hour
فیلم Victoria & Abdul
فیلم Wonder

بهترین موسیقی متن:
فیلم Dunkirk
فیلم Phantom Thread
فیلم The Shape of Water
فیلم Star Wars: The Last Jedi
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ:
آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین فیلم نامه اورجینال:
فیلم The Big Sick
فیلم Get Out
فیلم Lady Bird
فیلم The Shape of Water
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم نامه اقتباسی:
فیلم Call Me By Your Name
فیلم The Disaster Artist
فیلم Logan
فیلم Molly’s Game
فیلم Mudbound

بهترین انیمیشن:
انیمیشن The Boss Baby
انیمیشن The Breadwinner
انیمیشن Coco
انیمیشن Ferdinand
انیمیشن Loving Vincent

بهترین انیمیشن کوتاه:
انیمیشن Dear Basketball
انیمیشن Garden Party
انیمیشن Lou
انیمیشن Negative Space
انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
الیسون جنی برای فیلم I, Tonya
لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین تدوین:
فیلم Baby Driver
فیلم Dunkirk
فیلم I, Tonya
فیلم The Shape of Water
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر زن:
سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
مارگو رابی برای فیلم I, Tonya
سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین کارگردانی:
پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین فیلم:
فیلم Call Me by Your Name
فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk
فیلم Get Out
فیلم Lady Bird
فیلم Phantom Thread
فیلم The Post
فیلم The Shape of Water
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
برچسب ها: نامزد ، اسکار ، سینما
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۴°