ورود تعزیرات به افزایش قیمت خودرو‌های وارداتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:29 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۵۷۲۶۶۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمان تعزیرات با هرگونه تغییر یا افزایش هیجانی قیمت‌ها به ویژه قیمت خودرو‌های وارداتی برخورد می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر اینکه این سازمان با هرگونه تغییر یا افزایش هیجانی قیمت خودروهای وارداتی برخورد می کند گفت: با کسانی­ که خودروها را با تعرفه ملایم گذشته وارد کرده اند، اما  برای اینکه گرانتر بفروشند از فروش این خودروها  فعلا خودداری می کنند، برخورد می کنیم و قطعا اتحادیه ها و اصناف هم مکلفند ورود کنند.
 
 
وی اضافه کرد: مواردی از اعلام تخلف در خصوص افزایش قیمت ها از ناحیه افراد و سازمان ها داریم اما به لحاظ پراکندگی، کار سازمان یافته ای در این حوزه انجام نشده است. ما مکلف هستیم هر تخلفی که به ما اعلام می شود را رسیدگی کنیم.
انصاری درباره آخرین وضعیت خودروهای لوکس قاچاق اظهار کرد: آنچه در مسائل حاکمیتی و اجرایی فصل الخطاب است، فرمایش رهبری انقلاب است. مقاماتی که متولی این موضوع هستند، حتما باید باز هم نظر معظم له را تبیین و اجرا کنند و شاید توقف فعلی در حوزه فروش اموال قاچاق همین است.

معاون وزیر دادگستری گفت: خودروهای لوکس یا غیر لوکس جزو همین اقلام است که تعیین تکلیف حکمی شدند و تعیین تکلیف اجرایی آنها متولیان دیگری دارد. در ماده 7 آیین نامه قاچاق، به صادرات این کالاها اشاره شده که تا الان اتفاق نیفتاده است.

انصاری افزود: ما تلاش داریم سازمان تعزیرات را در دسترس مردم قرار دهیم. تلاش داریم از طریق سامانه های الکترونیکی، این امکان را فراهم کنیم تا مردم هر جا حتی اگر ظلم کوچکی شد بتوانند بگویند.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°