رفع خاموشي استان هاي شمال و شمال غرب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:54 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۵۷۸۲۹۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
مديركل نظارت برتوزيع توانير:بيش از 90 درصد از خاموشي های استانهای شمال و شمال غربی به صورت گذرا بوده و در همان دقايق اوليه رفع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از پايگاه خبري توانير، مديركل نظارت برتوزيع توانيرگفت: آثار طوفاني كه از شب گذشته باعث بروز خاموشي هايي در مناطق شمال و شمال غرب كشور شده بود، به تدريج رفع شده وبخش عمده اي از خاموشي ها برطرف شده است، ضمن آنكه : بيش از 90 درصد از خاموشي ها به صورت گذرا بوده و در همان دقايق اوليه رفع شد
مسعود صادقي اظهارداشت: طوفان شب گذشته استان هاي آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، اردبيل، گيلان و بخش هايي از مازندران را تحت تاثير خود قرار داده بود.
صادقي ادامه داد: شدت وزش طوفان در استان آذربايجان غربي بيشتر از ساير نقاط بود و همين امر باعث شد تا بيشترين ميزان خسارت ها به شبكه و خاموشي هاي مشتركان در اين استان رخ دهد.
مديركل نظارت برتوزيع توانير با اشاره به اين كه اين طوفان باعث خروج دو پست فوق توزيع در استان آذربايجان غربي و تعداد زيادي فيدر دراستان هايي شد كه تحت تاثير وزش طوفان قرار داشتند.
صادقي با بيان اين كه در غرب مازندران هم به دليل وزش باد گرم خاموشي هايي به وقوع پيوسته بود، خاطرنشان كرد: بيش از 90 درصد از خاموشي ها به صورت گذرا بوده و در همان دقايق اوليه رفع شد.
وي با تاكيد براين كه هم اكنون بخش عمده اي از خاموشي ها در استان هاي مذكور رفع شده است، اظهار كرد: معدود خاموشي هاي باقي مانده نيز به دليل سقوط شاخه درختان و بيلبوردهاي نصب شده روي پايه هاي برق شبكه توزيع است كه در حال حاضر همكاران عملياتي در استان هاي مذكور در حال رفع اين مشكلات هستند.

صادقي در عين حال ياداور شد: نيروهاي عملياتي برق از دو شركت توزيع برق به اروميه اعزام شده اند تا در رفع سريع مشكلات ناشي از طوفان و تك خاموشي هاي باقي مانده، به شركت توزيع نيروي برق برق آذربايجان غربي كمك كنند.
مديركل نظارت برتوزيع توانير به مشكل نصب بيلبوردهاي تبليغاتي روي پايه هاي برق در سطح بسياري از شهرها اشاره كرد و گفت: متاسفانه اين مشكل در رده نخست مواردي قرار گرفته است باعث بروز اتصال كوتاه و خاموشي در شبكه مي شود.
صادقي از مديران برق در استان ها خواست تا از طريق هماهنگي با مسئولان محلي ،براي رفع اين مشكل و جلوگيري از نصب هرگونه بيلبورد روي پايه هاي برق اقدام كنند
برچسب ها: برق ، شمال ، شمال غرب ، خاموشی ، گیلان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°