کشف هزار و 322 تن مواد غذایی فاسد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:15 - شنبه 16 فروردين 1399
کد خبر : ۵۷۹۵۴۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
بازرسان محیط وزارت بهداشت نوروز امسال از بیش از 700 مکان حساس بهداشتی بازدید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی در حوزه بهداشت محیط از 15 اسفند 96 تاکنون، گروه های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت، بیش از 707 هزار مورد بازدید بهداشت محیطی از مراکز و اماکن با تاکید بر مراکز و اماکن حساس را انجام داده اند.

سید رضا غلامی افزود: در این مدت همچنین 23 هزار بازدید از مراکز و اماکن بین راهی و 16 هزار بازدید مشترک با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه تعزیرات حکومتی انجام شده است که در این بازرسی ها، هزار و 926 محل متخلف بهداشتی پلمپ و 9 هزار و 125 مرکز و مکان متخلف بهداشتی نیز به مراجع قضایی معرفی شده اند.

او گفت: در این مدت گروه های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت بیش از 366 هزار بار کلرسنجی، 22 هزار نمونه برداری مواد غذایی در سطح عرضه و 190 هزار سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی را انجام داده اند.

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از معدوم کردن هزار و 322 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در طرح سلامت نوروزی خبر داد و گفت: همچنین در این مدت بیش از 49 هزار اخطار برای رفع نواقص بهداشتی صادر شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹°    ۲۰°