وزارت اطلاعات پرچمدار امنیت عمومی کشور است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:10 - پنجشنبه 15 خرداد 1399
کد خبر : ۵۸۷۹۸۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت : وزارت اطلاعات پرچمدار امنیت عمومی کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: وزارت اطلاعات پرچمدار امنیت عمومی کشور است که باید در بین دستگاه های مرتبط و حتی نیروهای مسلح نقش هدایت کننده داشته باشد و با هر گونه اقدامی که نتیجه آن بروز دوگانگی در حاکمیت است، با قدرت هر چه تمامتر مقابله کند.
امام جمعه اراک افزود : شورای هماهنگی اطلاعات کشور باید برنامه های امنیتی را بر اساس شرایط روز دنیا، موقعیت کشور در صحنه بین الملل و جریانات داخلی تدوین کند و وظایف هر یک از نیروهای مسلح و دستگاه های اجرایی را به صورت کارشناسی ارائه کرده و در مدت زمانی تعیین شده نتایج اقدامات را جمع آوری کند.
وی ادامه داد: هر گونه اقدام جزیره ای و تک روی از سوی دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح آسیب زا است و باید با این پدیده به صورت جدی مقابله شود.
آیت الله دری گفت: دستگاه امنیتی و اطلاعاتی به عنوان تکیه گاه اصلی مردم، نظام و اسلام است و همواره از هر گونه ناهنجاری های اخلاقی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مبرا بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: جذب نیروهای وزارت اطلاعات نیز باید با ساز و کارهای اصولی و انقلابی همراه باشد.
وی یادآوری کرد: هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) فرصتی برای بازخوانی نقش انسان های ایثارگر و بی مدعایی است که با سلاح ایمان و بصیرت، از بدو تشکیل انقلاب اسلامی تاکنون صدها توطئه کوچک و بزرگ را خنثی کرده و همواره در کنار امام راحل و مقام معظم رهبری پاسدار کیان ایران اسلامی بوده اند.
هشتم تا پانزدهم اردیبهشت ماه با عنوان هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۷°