دعوت آیت الله شاهرودی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:34 - سه‌شنبه 01 مهر 1399
کد خبر : ۵۹۹۰۷۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
رئیس مجمع تشخیص مصلحت گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس از نماد‌های اصلی این روز است و دنیا از حضور گسترده مردم ایران و دیگر مسلمانان متحیر خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی با بیان اینکه بعد از 40 سال از انقلاب نمادهای انقلاب اسلامی مثل راهپیمایی روز قدس هنوز مانند روز اول زنده است ، گفت: حمایت ما از فلسطین حمایت از قبله اول مسلمین و دومین مسجد مقدس مسلمین است.
وی با بیان اینکه مردم ما معتقد به اسلام هستند و در ایامی که ماه مبارک رمضان و ماه نزول قرآن است این روز را گرامی می دارند ، افزود : مردم به جهت تجلیل از اسلام و اسلام خواهی خودشان باید این روز و نماد ان را که امام راحل احیا کرده است ، ادامه دهند و در این مسیر هیچ گونه سستی به خود راه ندهند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه نباید از سر و صدای دشمنان اسلام ترسید ، گفت : هرچه آنها سر و صدا می کنند بیشتر تنزل می کنند و جمهوری اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتلاء و قدرت بیشتری پیدا می کند.
آیت الله هاشمی شاهرودی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی در قدرت فکری و ایده و اعتقادات آن است ، افزود: قدرت جمهوری اسلامی ایران نه تنها در دل و جان مردم ایران رسوخ پیدا کرده بلکه در بین قلوب ملت های بیدار جهان نیز جای خود را یافته است.
وی افزود : برخی از شعارهای اسلامی شعارهای انسانی است و امام نیز روی آنها انگشت گذاشته است و رهبری همه این نکات را متوجه می شوند و از آن برای تبلیغ اسلام، تبلیغ دین و آرمان های اسلام ، امام و انقلاب استفاده می کنند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با دعوت از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود : همه باید دین خودمان را ادا کنیم زیرا مردم خون و زندگی و همه وجودشان را در راه خدا دادند و در این شرایط ، ناجوانمردانه است که ما از یک راهپیمایی دریغ ورزیم.
وی با ابراز امیدواری بر اینکه همگی مردم در راهپیمایی شرکت می کنند و حضور چشمگیر خودشان را طبق دستور رهبری به جهان نشان می دهند ، گفت: مردم بار دیگر با حضورشان تو دهنی خوبی به ترامپ و رفقای ترامپ از جمله اسرائیل و نتانیاهو و امثال اینها می زنند.
آیت الله هاشمی شاهروی همچنین اضافه کرد :امروز یکی از افتخارات و امتیازات نظام جمهوری اسلامی در منطقه بر بقیه نظام ها همین حمایت از مقاومت است و مردم و وجدان های بیدار این را به خوبی فهمیده اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۰°