ستادکل نیروهای مسلح باید به خواسته کی روش عمل کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۶۱۰۰۱۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
عضو فراکسیون ورزش مجلس؛
عضو فراکسیون ورزش با بیان اینکه معافیت 7 بازیکن تیم ملی مطالبه کارلوس کی روش است و او روی آن تأکید دارد، تصریح کرد: ستاد کل نیروهای مسلح باید اینکار را انجام دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ستاد کل به موضوع ترتیب اثر ندهد، به دنبال حکم حکومتی خواهیم بود.

این عضو فراکسیون ورزش با انتقاد از مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح که درخواست وزیر ورزش مبنی بر معاف شدن 7 بازیکن تیم ملی را رد کرده اند، گفت: بازیکنان تیم ملی بازی های قابل قبولی در جام جهانی داشتند و  بنابراین نیاز است از آنها به طور شایسته و مطلوب حمایت کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: عملکرد مقتدرانه و غرورآفرین تیم ملی در جام جهانی روسیه و در گروهی که به نام مرگ نام نهاده شد بسیار جای تقدیر دارد و از سویی جام ملت‌های آسیا را نیز در پیش داریم بنابراین معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی نه تنها مطالبه سرمربی تیم ملی بلکه خواسته مردم نیز هست و این کمترین خدمتی است که می‌توان برای بازیکنان تیم ملی انجام داد.

این نماینده مردم در مجلس اضافه کرد: کی‌روش بر موضوع معافیت بازیکنان تیم ملی تاکید دارد و بر این باور است که اگر این بازیکنان نباشند نمی‌تواند رسالت خود را به درستی انجام دهد.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: اگر ترتیب اثر داده نشود مطابق اصل110 قانون اساسی از حکم حکومتی استفاده خواهیم کرد و با توجه به رأفتی که در وجود مقام معظم رهبری قرار دارد این مساله را حل خواهیم کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در این دوره از رقابت های جام جهانی نیز در مرحله گروهی حذف شد.

طبق قانون، قهرمانان المپیک و جهان، یعنی کسانی که مدال بگیرند و روی سکو بروند می توانند از سربازی معاف شوند.
ستادکل نیروهای مسلح باید به خواسته کی روش عمل کند 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °