ایجاد مدیریت یکپارچه تعمیر و نگهداری قطعات هواپیما

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:17 - پنجشنبه 14 فروردين 1399
کد خبر : ۶۱۳۶۲۸
تاریخ انتشار : شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی ریاست جمهوری از ایجاد ساختار مدیریت یکپارچه تعمیر و نگهداری قطعات هواپیما در کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
منوچهر منطقی درباره ایجاد ساختار مدیریتی یکپارچه تعمیر و نگهداری قطعات هواپیما گفت: ایجاد این ساختار در کشور ضروری است و برای ایجاد آن سه شرط لازم وجود دارد.
 
او افزود: شرط اول این است که نیازهای این حوزه را شناسایی کنیم که برگزاری نمایشگاه‌هایی در این زمینه و معرفی نیازها و مشکلات موجود می‌تواند راهگشا باشد.
 
به گفته او دومین کار، انتقال این نیازها به شرکت های دانش‌بنیان است که خوشبختانه تعداد این نوع شرکت ها در کشور به حدی زیاد است که می‌توانیم تمام نیازهای داخلی را به کمک آنها مرتفع کنیم.
 
دبیر ستاد توسعه صنایع هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یادآورد شد: مرحله سوم أخذ تأییدیه از سازمان هواپیمایی کشور است که هر سه این اقدامات از عهده ستاد توسعه هوایی و هوانوردی برمی‌آید و می‌توانیم هر سه این مراحل را برای توسعه صنعت تعمیر و نگهداری قطعات انجام دهیم.
 
او همچنین تصریح کرد: اگر این ساختار و مدیریت یکپارچه ایجاد شود دو مزیت دارد یکی اینکه می‌توانیم گزارشهای ماهیانه از میزان توسعه این صنعت ارائه و دیگری اینکه نیازهای این حوزه را به کمک دیگر بخش های مرتبط مرتفع کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸°    ۱۸°