وضعیت کاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:05 - جمعه 09 اسفند 1398
کد خبر : ۶۱۵۲۰۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
کاروان ورزشی ایران اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با ۳۷۹ ورزشکار شامل ۲۸۲ مرد و ۹۷ زن به این مسابقات می روند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی در برنامه نبض ورزشی گفت: کمیته ملی المپیک از 6 ماه گذشته تدابیر مهمی برای حضور موفق ورزشکاران کشورمان در بازی های آسیایی انجام داد و برنامه های که کمیته ملی المپیک برای حمایت از فدراسیون های مختلف در نظر داشت، تا حدودی 100 درصد محقق شد. امروزه تمامی فدراسیون های ورزشی با تلاش و کوشش خودشان در تیم های مختلف به آمادگی کامل دست یافتند.

وضعیت کاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی

 

 مازیار مهرانی، کارشناس رسانه ای ورزشی در برنامه نبض ورزش گفت: باید واقع بینانه تر وضعیت ورزشی موجود را دید و وقتی از وضع  مطلوب در حوزه ورزش سخن به میان میاید. باید برنامه استراتژیک حوزه ورزشی کشورمان در بخش قهرمانی مشخص باشد.

وضعیت کاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی 

 

او گفت: عموما برنامه استراتژیک بیش از 4 سال است؛ اما در دل برنامه استراتژیک ما می توانیم مسابقات المپیک و بازی های آسیایی ببینیم و موفقیت کاروان ورزشی کشورمان چه در مسابقات اخیر آسیایی و چه در مسابقات بعدی نه صرفا با کسب مدال بلکه ما باید موفقیت را از جنبه مدیریتی بررسی کنیم و ببینیم.

 

مهرانی با انتقاد به اینکه در طی یک دوره 4 ساله دقیقا بر اساس چه مجموع اهدافی فعالیت کردیم افزود: چقدر به اهداف مورد نظر نزدیک شدیم و چقدر موضوع نظارت و ارزیابی برای ورزش ما وجود دارد و نفش کمیته المپیک و وزارت ورزش و جوانان چه بوده است.

 
 فضل الله باقرزاده نائب رئیس کمیته ملی المپیک در ارتباط تلفنی با برنامه نبض ورزشی درباره آمادگی کاروان اعزامی به مسابقات جاکارتا گفت: انگیزه ورزشکاران اعزامی ما در این دوره از مسابقات بسیار بالاست.
 
وضعیت کاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی 
 
او گفت: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک شرایط خوبی را برای ورزشکاران فراهم کردند تا ورزشکاران بتوانند به موفقیت دست پیدا کنند.
 
باقرزاده افزود: سواد مدیریتی یا مدیریت محور بودن در ورزش کشور می تواند به موفقیت ورزشکاران کمک کند.
 
او با اشاره به اینکه یک _ سوم کاروان اعزامی به مسابقات جاکارتا بانوان هستند، گفت: اگر در ورزش بانوان سرمایه گذاری صورت گیرد می توانیم یک خدشه ای به کشور های اصلی این رقابت ها مانند چین و ژاپن وارد کنیم و شاهد موفقیت ورزشکاران ملی باشیم.
 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°