تلاشگران عرصه خبر و رسانه وجدان همیشه بیدار جامعه

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:59 - شنبه 10 اسفند 1398
کد خبر : ۶۱۶۶۴۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
رئیس دفتر رییس جمهور در پیامی به مناسبت روز خبرنگار با گرامیداشت این روز ، اطلاع‌رسانی صحیح و جلب مشارکت افکار عمومی در دفاع از مصالح و منافع ملی را از مهم‌ترین وظایف امروز اهالی خبر دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
متن پیام دکتر محمود واعظی به این شرح است:  
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
هفدهم مرداد روز گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید بزرگوار صارمی و دیگر شهدای عرصه خبر و رسانه، فرصتی مغتنم برای شناسایی و بررسی ابعاد و نقش خطیر رسانه‌ها و ارج نهادن به تلاش‌ها و خدمات ارزشمند فعالان عرصه اطلاع‌رسانی است که با قلم توانای خود و انعکاس دقیق اخبار و رویدادها، در تنویر افکار عمومی و ایجاد نشاط و امید در جامعه نقشی بی‌بدیل دارند.
 
عرصه خبر به مثابه آیینه تمام‌نمای انتظارات و مطالبات بر حق مردم جامعه است که فعالان خبره، توانمند و غالباً فداکار و شجاع آن با تعهد، تخصص، شفافیت و رعایت امانت‌داری، چراغ راه آینده جامعه خود هستند.
 
اثرگذاری تلاشگران این عرصه گسترده، فقط در انتقال اطلاعات نیست، بلکه آنها پیونددهندگان فرهنگ‌ها، ارزش‌ها، اخلاق و سنن جامعه‌اند و در واقع می‌توان آنها را وجدان همیشه بیدار جامعه نامید.
 
رسالت اصحاب خبررسانی در این برهه از زمان که بدخواهان نظام و ملت با اهداف از پیش تعیین شده، ایران اسلامی را در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داده‌اند، از اهمیتی مضاعف برخوردار است.
 
لذا اطلاع‌رسانی صحیح و جلب مشارکت افکار عمومی در دفاع از مصالح و منافع ملی، از مهم‌ترین وظایف امروز اهالی خبر است.
 
در شرایط کنونی افزایش امید و نشاط در جامعه و آماده‌سازی و روحیه‌بخشی برای گذر از تنگناها و بحران‌ها، رسالتی ملی است که خبرنگاری را تا حد مبارزه‌ای سرشار از حماسه و دلیری اعتلا می‌بخشد و جایگاه خبرنگار را به مقام مجاهده می‌رساند.
 
اینجانب با تقدیر از همراهی و همدلی اصحاب رسانه و خبر در انعکاس فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و همچنین ارایه راهکارها و نقدهای سازنده؛ و آرزوی بهروزی و توفیق روزافزون برای همه تلاشگران عرصه دانایی، افزایش بیش از پیش ارتباط ارزشمند این عزیزان فرهیخته و فرهنگ‌ساز با خادمان خود در دولت دوازدهم را از درگاه خداوند بزرگ مسألت دارم.  
 
محمود واعظی              
رئیس دفتر رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۵°