زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 30 دی 1400
کد خبر : ۶۱۶۸۹۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه از واریز ۴ هزار میلیارد تومان یارانه مرداد ماه 97 در ساعات پایانی پنج شنبه هفته آینده خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محمد باقر نوبخت در حاشیه نشست هیئت دولت درجمع خبرنگاران با اشاره به پرداخت 2 هزار و 500 میلیارد تومان بدهی ویژه گندم کاران در دوروز آینده افزود: تاکنون 10 هزار میلیارد تومان گندم کشاورزان به دولت فروخته شده است که 5 هزارمیلیارد تومان آن پرداخت شده است و از 5 هزارمیلیارد تومان مابقی نیز 2500 میلیارد تومان در دو روز آینده پرداخت خواهد شد.
 
او درخصوص پاداش بازنشستگان فرهنگی و دانشگاه فرهنگیان گفت: ماه گذشته حدود هزارو 200 میلیارد تومان پاداش فرهنگیان پرداخت شده است که طبق توافق انجام شده تا پیش از پایان سال هزار و 200 میلیارد تومان دیگر نیز به حساب این گروه واریز می شود که البته بخشی از آن متعلق به دانشگاه فرهنگیان است.
 
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تشکیل ستاد بودجه سال 98 ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه برای تنظیم به موقع لایحه بودجه و تحویل آن تا 15 آذرماه ستاد ویژه تشکیل داده است که تا چند هفته پیش از تاریخ مقرر لایحه را تنظیم و تحویل دولت خواهد داد.
 
نوبخت با اشاره به رشد 58 درصدی منابع حاصل از عملکرد چهارماه امسال نسبت به سال گذشته گفت: بر اساس عملکرد چهارماه اول امسال 105 هزار میلیارد تومان منابع به خزانه دولت واریز شده است که رقم اختصاص یافته به امور جاری کشور امسال نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.
 
او افزود: بودجه عمرانی چهار ماه اول هزار و 100 میلیارد تومان بوده که این رقم امسال به 23 هزارو 500 میلیارد تومان افزایش یافته است.
برچسب ها: یارانه ، مرداد ماه ، نوبخت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵.۲۱°    -۰.۰۱°