تشییع باشکوه پیکر دانش آموزان یمنی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:13 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۶۱۸۱۶۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
پیکر دهها دانش آموز یمنی که در جنایت رژیم آل سعود به شهادت رسیدند با حضور هزاران نفر تشییع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
یمنی‌ها در مراسم تشییع پیکر شهدا علیه جنایت‌های ائتلاف سعودی_آمریکایی شعار سر دادند.
شبکه تلویزیونی المسیره به طور مستقیم تصاویری از حضور گسترده شهروندان یمنی در مراسم تشییع پیکر شهدای منطقه ضحیان در شهر صعده منتشر کرد.
تشییع باشکوه پیکر دانش آموزان یمنی

این شبکه همچنین از ورود هیئت هایی از صنعا پایتخت یمن و شماری از استان ها برای مشارکت در مراسم تشییع پیکر شهدای معصوم این جنایت خبر داد.
کاروان پیکرهای کودکان شهید و دیگر شهدای جنایت اخیر ائتلاف متجاوز سعودی در منطقه ضحیان به محل برگزار مراسم تشییع رسيد. حدود پنجاه خودرو حامل شهدای این جنایت در محل مراسم تشییع هستند.
 
خبرنگار المسيره در ادامه گزارش داد کودکان در مراسم تشییع پیکر شهدا حضور گسترده اي دارند و شهروندان یمنی که از جنایت های این ائتلاف به خشم آمده اند، علیه آمریکا و سعودی شعار سر دادند.
 

محمدعلی الحوثی: کشتار کودکان در یمن تکرار جنایت های آمریکا در ژاپن و دیگر کشورهاست
 
محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلابی یمن در مراسم تشییع پیکر شهدای ضحیان گفت: جنایت کشتار کودکان در ضحیان، جنایت آمریکا و متحدان آن در ائتلاف متجاوز سعودي است.
وي افزود: کشتار وقیحانه کودکان در یمن تکرار جنایت هایی است که آمریکایی ها در ژاپن و دیگر کشورها مرتکب شدند. اگر وزارت خارجه آمریکا دستور این کشتار را صادر نمی کرد، عربستان و افسران آمریکایی در اتاق های فرماندهی نمی توانستند مرتکب این جنایت شوند.
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن گفت: قدرت موشکی را که دشمنان را به هراس انداخته است، احیا می کنیم. نیروهای زمینی، دریایی و هوایی یمن به عملیات خود علیه ائتلاف متجاوز عربی ادامه خواهند داد.
 
تشییع پیکر شهدای ضحیان بر روی دستان شهروندان یمنی
پیکر کودکان شهید و دیگر شهدای ضحیان در صعده بر روی دستان شهروندان یمنی تشییع شد.
تشییع باشکوه پیکر دانش آموزان یمنی
محمد حسین الحرجی پدر یکی از کودکانی که در جنایت ائتلاف متجاوز عربی در صعده به شهادت رسید، در گفتگوی تلفنی با شبکه المسيره گفت: به ظالمان متجاوز می گوییم: به خداوند سوگند، به عزم و اراده ما خدشه ای وارد نمی شود و به مقاومت خود ادامه خواهیم داد و به اذن خداوند خون کودکانمان، شما را از بین خواهد برد. این ائتلاف متجاوز خوار و ذلیل است که کودکان را هدف قرار می دهد.

تشییع باشکوه پیکر دانش آموزان یمنی
 
 51 دانش آموز پنجشنبه گذشته در حمله هوایی سعودی ها به اتوبوس حامل آنها در شهر ضحیان در استان صعده به شهادت رسیدند.
 
 شبکه المسیره تصاویری از اردوی این دانش آموزان که می‌خواستند برای زیارت مزار شهدا و مسجد امام هادی به صعده بروند پخش کرد که با تلفن همراه یکی از دانش آموزان شهید گرفته شده بود. این تصاویر آخرین لحظه‌های زندگی این کودکان را در اردو نشان می‌ دهد.پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°