فعالیت مجدد سامانه ثبت سهام عدالت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:53 - چهارشنبه 15 مرداد 1399
کد خبر : ۶۱۹۵۲۷
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
فعالیت مجدد سامانه ثبت اطلاعات وراث متوفیان مشمول سهام عدالت از فردا آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: وراث مشمولان فوت شده، می توانند از فردا شنبه (27 مرداد 97) ساعت 8 تا 14 به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخصوص تقاضای تقسیم سهام عدالت متوفی اقدام کنند.
 
مشخصات و نشانی دفاتر واجد شرایط پیشخوان دولت در سایت اطلاع رسانی سهام عدالت منتشر شده است.
 
دفاتر واجد شرایط پیشخوان خدمات الکترونیک دولت که مشخصات و نشانی آنها در سایت اطلاع رسانی سهام عدالت به نشانی news.samanese.irمنتشر شده است.
 
شرایط، الزامات و اسناد مورد نیاز برای ثبت اطلاعات وراث متوفیان مشمول سهام عدالت مانند مرحله قبل بوده که در اطلاعیه جدید شماره 17سازمان خصوصی سازی نیز درج شده است.
 
عدم رعایت شرایط و الزامات ذیل موجب رد درخواست وراث از سوی سازمان خصوصی سازی خواهد شد.
 
طبق اطلاعیه شماره 17 سازمان خصوصی سازی، تمامی وراث در قید حیات باشند و وراث قانونی یا وکیل، قیم و ولی قانونی آنان به یکی از دفاتر واجد شرایط پیشخوان دولت (فهرست و اطلاعات کامل آنها در سامانه سهام عدالت به نشانی مزبور) مراجعه کنند.
 
همچنین مدارک لازم برای ارائه به دفاتر پیشخوان شامل اصل گواهی حصر وراثت صادره از مراجع ذیصلاح قانونی، اصل کارت ملی وراث، شخصات هویتی(شماره شناسنامه و تاریخ تولد ورثه)، کد پستی و نشانی محل اقامت لااقل یکی از وراث، شماره تلفن همراه هر یک از وراث، شماره شبای بانکی تمامی وراث (در صورتی که پیشتر در سامانه سهام عدالت شماره شبای تایید شده نداشته باشند)، اصل وکالت نامه کاری رسمی وکیل از ورثه، اصل مدرک تعیین کننده قیمومیت و ولایت هر یک از ورثه و اصل کارت ملی وکیل، قیم و ولی است. 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °