اعلام نتایج نهایی دوره های کاردانی به کارشناسی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:43 - جمعه 16 خرداد 1399
کد خبر : ۶۲۴۵۵۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397 ساعت 20 امروز اعلام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ­سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی 60 هزار و 350 نفر از پذیرفته شدگان نهایی دوره های با آزمون، بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) و چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org منتشر می شود.
حسین توکلی افزود: پذیرفته شدگان برای اطلاع از زمان، مکان و مدارک مورد نیاز برای نام نویسی ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند و در صورتی که تاریخی اعلام نشده باشد پذیرفته شدگان باید در یکی از روزهای سه شنبه و یا چهارشنبه 20 و 21 شهریور با همراه داشتن مدارک به دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.
وی گفت: کارنامه داوطلبان که حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کدرشته محل های انتخابی و همچنین رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در هر یک از کد رشته محل های انتخابی است نیز همزمان با اعلام نتایج در سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر می شود.
توکلی افزود: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز نیز باید مطابق اطلاعیه ای که همزمان با اعلام نتایج در این سایت اینترنتی منتشر می شود برای سایر مراحل گزینش اقدام کنند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۶°