جهانگیری: در این شرایط چشم امید به دانشگاه هاست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:36 - شنبه 25 مرداد 1399
کد خبر : ۶۲۴۹۲۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
معاون اول رئیس جمهوری گفت: در شرایط خطیر کشور، چشم امید به دانشگاه ها است و کشور را باید با همکاری آنها از دشواری ها عبور دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نقش موثر دانشگاهها برای ارائه راهکار در حل مشکلات کشور، گفت: شرایط کشور، شرایط خطیر و دشواری است و البته بررسی  این موضوع به این معنا نیست که همه عوامل موجود تهدید هستند.

 جهانگیری در نشست روسای دانشگاهها مراکز آموزش عالی و پژوهشگاهها و پارک های علم وفناوری، افزود: در این مقطع خاص از شرایط کشور، دست نیاز همه از جمله دولت وجامعه به سمت دانشگاهها دراز است.

 معاون اول رییس جمهور با اشاره به دیدار هفته گذشته اش با تعدادی از روسای دانشگاهها، گفت: فرصت های خوبی می شود از دل شرایط سخت بیرون آورد و از آنها استفاده کرد و پس از هر مشکلی، آسانی است و ما به وعده خداوند امید داریم.

 جهانگیری افزود: تجربه کشورهای مختلف نیز این را نشان می دهد که تحولات بزرگ از دل شرایط دشوار بیرون آمده اند و خیلی از جنگ ها و شرایط دشوار اتفاقات مهمی را برای بسیاری از کشورها به دنبال داشته است.

 معاون اول رییس جمهور گفت: در این شرایط چشم امید به کانون هایی برای رفع این شرایط دوخته می شود که یکی از این کانون ها دانشگاهها هستند.

 جهانگیری افزود: در شرایط اقتصادی طی یک ماه اخیر در یکی از مهمترین بیانات رهبر انقلاب می بینیم که به راهکارها  اشاره می کنند و آن برنامه و پیشنهادهای دانشگاه و دانشگاهیان است.

 نشست روسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری در دانشگاه علم و صنعت در حال برگزاری است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۷°