هیچ خطری کشور ما را تهدید نمی کند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:20 - سه‌شنبه 06 خرداد 1399
کد خبر : ۶۲۶۲۹۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
فرمانده نیروی زمینی ارتش: همه تجهیزات دفاعی مورد نیاز را خودمان تولید می‌کنیم و هیچ خطری کشور ما را تهدید نمی کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با تاکید بر اینکه توان رزمی و آمادگی دفاعی کشور همواره در بالاترین سطح است، گفت: به مردم اعلام می کنیم که و ما در آستانه هیچ جنگی نیستیم اما این به آن معنا نیست که از حفظ آمادگی خود غافل باشیم.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازید از پادگان تیپ 316 زرهی نزاجا به تبیین موفقیت‌ها و دستاوردهای این تیپ پرداخت و عنوان کرد: تیپ مستقل زرهی همدان یکی از تیپ‌ها مورد اتکای نیروی زمین ارتش است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به اهداف و برنامه‌های خود برای حضور در همدان اشاره و بیان کرد: این بازدید به دلیل مشاهده اخرین وضعیت آمادگی رزمی، دفاعی و تجهیزات و ابزارهای دفاعی صورت گرفته است تا نسبت به آن اطمینان حاصل کنم ضمن اینکه این اطمینان از قبل وجود داشت.
وی با بیان اینکه از قبل تیمی از ستاد نیروی زمینی ارتش از پادگان قهرمان بازدید و گزارش خوبی از وضعیت این پادگان ارائه کردند، گفت: سال گذشته این تیپ در مسابقات آمادگی دفاعی در سطح نیروی زمینی رتبه نخست را کسب کرد که امروز به رسم ادب در این جا حضور یافتیم.
امیر سرتیپ حیدری در خصوص دیگر اهداف این بازید تصریح کرد: تعدادی پروژه‌های عمرانی نیز در این تیپ در حال انجام است که بعد از بازدید، تمهیدات لازم صورت می‌گیرد تا هر چه سریع‌تر پروژه‌ها آماده بهره‌برداری شوند.
وی در تشریح وضعیت امروز نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه توان رزمی و آمادگی دفاعی کشور همواره در بالاترین سطح است، عنوان کرد: به مردم اعلام می کنیم که هیچ خطری کشور ما را تهدید نمی‍کند و ما در آستانه هیچ جنگی نیستیم اما این به آن معنا نیست که از حفظ آمادگی خود غافل باشیم بلکه این امر مبارکی است و به فرموده رهبر باید همواره خود را در سنگر احساس کنیم که این احساس در ما وجود دارد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: در ارتباط با آمادگی دفاعی و آمادگی رزمی نیروی زمینی، ارتش و نیروهای مسلح از نظر توان دفاعی ما به درجه‌ای از بازدارندگی رسیده‌ایم که کسانی که داعیه دشمنی ما را داشتند امروز به حیله‌هایی غیر از نظامی متوسل شده‌اند که این نتیجه حضور، ایستادگی و به خصوص تحقق اصل «روی پای خود ایستادن» در نیروهای مسلح است.
امیر سرتیپ حیدری با تاکید بر اینکه نیروی زمینی ارتش در تولید تجهیزات دفاعی اتکا و نگاهی به بیرون ندارد، یادآور شد: با افتخار این را اعلام می‌کنم که در نیروی زمینی ارتش صفر تا 100 تجهیزات دفاعی که مورد نیاز است، خودمان تولید می‌کنیم و هیچ اتکا و نگاهی به بیگانه نداریم و به این مقام رسیده‌ایم که می‌توانیم محکم در دهن هر دشمنی ضربه‌ای وارد کنیم که حتی جرأت نگاه کردن به ما را هم نداشته باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۶°