دولتمردان بزرگ بجای "دیوار"، "پل" می سازند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:27 - شنبه 14 تير 1399
کد خبر : ۶۲۸۶۴۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل
رئیس جمهور در سازمان ملل گفت: گفتگو، مدارا و همزیستی مسالمت آمیز خمیر مایه بنای پل میان اختلافات و دودستگی ها است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای روحانی در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل امشب(به وقت تهران) در اجلاس صلح برای بزرگداشت نسلون ماندلا ،با اشاره به اینکه دولتمردان بزرگ بجای "دیوار"، "پل" می سازند گفت: گفتگو، مدارا و همزیستی مسالمت آمیز خمیر مایه بنای پل میان اختلافات و دودستگی ها است.اقای روحانی پیش از این با جمعی از مدیران رسانه های آمریکایی هم دیدار و گفتگو کرد . رئیس جمهور با اشاره به اقدامات بسیار نادرست رئیس جمهور امریکا علیه ملت ایران گفت: رئیس جمهور آمریکا از یک توافق بسیار مهم بدون هیچ دلیل خارج شده و مردم ایران را تحریم و تهدید کرده است و این اقدامات بسادگی قابل چشم پوشی نیست.
 
آقای روحانی پیش از این نشست با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا مصاحبه اختصاصی داشت و پس از آن با کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول نیز دیدار و گفتگو کرد.
 
رئیس جمهور در این دیدار گفت: ترامپ باید اقدامات بسیار نادرست علیه ملت ایران رو اصلاح کند.
 
آقای روحانی افزود : تحریم آمریکا غیرقانونی و ظالمانه است و بر قضاوت مردم ایران نسبت به دولت آمریکا هم تاثیرگذار است ، بی دلیل نیست که در تظاهرات میلیونی ، شعارهای مردم ایران علیه آمریکا از هر زمان دیگری تندتر شده است.
 
آقای روحانی با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا هم مصاحبه اختصاصی داشت ... رئیس جمهور در گفتگو با ان بی سی گفت : ترامپ همه آنچه رو که می خواست در نوامبر انجام بده ، در سپتامبر انجام داد و هرگز قادر نخواهد بود صادرات  نفت ایران رو به صفر برساند.
 
روحانی افزود : ترامپ قطعا به اهدافش نخواهد رسید
برچسب ها: نیویورک ، سازمان ملل
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°