تمسخر ترامپ تیتر رسانه های جهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:50 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۶۲۸۹۴۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۹
سخنرانی ترامپ در سازمان ملل همچون همیشه با حاشیه هایی همراه بود اما هیچ کدام از آنها همچون شلیک خنده رهبران جهان به سخنان ترامپ در رسانه های بازتاب نیافت خنده ای که حتی خود ترامپ را شوکه کرد و گفت انتظارش را نداشتم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
تارنمای سی ان ان با انتشار گزارشی با عنوان "دونالد ترامپ در سازمان ملل پز داد و به او خندیدند" نوشت: ترامپ اصلاً توقع چنین واکنشی را نداشت.
                                                                                         
تلویزیون فاکس نیوز آمریکا که از مواضع رئیس جمهوری این کشور حمایت می کند نتوانست از مورد مضحکه قرار گرفتن ترامپ بگذرد هر چند گزارشگر فاکس نیوز تلاش کرد این ماجرا را با این مطلب که ترامپ کم نیاورد و گفت : "من انتظار این واکنش رانداشتم" جبران کند. روزنامه ایندیپندنت نوشت: اعضای سازمان ملل پس از این که ترامپ مدعی شد دولتش "بیش از همه دولت های تاریخ آمریکا دستاورد داشته است"، به وی خندیدند. روزنامه دیلی میرور هم نوشت: "سازمان ملل آشکارا به دونالد ترامپ خندید زیرا وی دستاوردهای دولتش را به رخ کشید." روزنامه مترو هم نوشت: "رهبران جهان در نشست سازمان ملل آشکارا به ترامپ خندیدند." روزنامه دیلی تلگراف نیز این موضوع را بازتاب داد و افزود:  "خنده رهبران در سازمان ملل دونالد ترامپ را مجبور کرد وقفه ای در سخنانش ایجاد کند."
اما نیشخندهای هیات آلمانی به نصیحت های رئیس جمهور آمریکا درباره سیاست انرژی دولت آلمان هم توجه بسیاری را جلب کرد. رئیس جمهوری آمریکا در میانه نطق خود به بحث واردات گاز آلمان از روسیه پرداخت و سخنی را به زبان آورد که موجب خنده وزیر خارجه آلمان شد.ترامپ گفت: «اگر آلمان مسیر خود را تغییر ندهد، به زودی به صورت کامل به انرژی روسیه وابسته خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°