بهداد سلیمی عضو هیئت رئیسه وزنه برداری مازندران شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:03 - پنجشنبه 26 فروردين 1400
کد خبر : ۶۳۰۹۴۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴
رئیس هیئت وزنه برداری استان مازندران از عضویت بهداد سلیمی به اعضا هیئت رئیسه وزنه برداری این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 عباس رحیمی با بیان اینکه بهداد در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، گفت: بهداد سلیمی مانند بزرگانی چون حسین توکلی شناسنامه وزنه برداری مازندران است.
 
رئیس هیئت وزنه برداری مازندران افزود: حضور سلیمی در کادر هیات رئیسه  می تواند به جوان ها و نوجوان ها کمک کند و برای همه انگیزه باشد.
رحیمی با بیان اینکه خانه وزنه برداری استان مازندران در آستانه بهره برداری است گفت: اگر بتوانیم از وجود او و حسین توکلی برای آموزش نوجوانان و جوانان حتی به صورت مقطعی استفاده کنیم، خیلی خوب است. اگر هم خودشان بخواهند باشگاه یا مجموعه ای برای آموزش وزنه برداران داشته باشند، ما کمک خواهیم کرد.

او همچنین با اشاره به اعزام دو وزنه بردار نوجوان به المپیک آرژانتین گفت: با توجه به اینکه هر دو نفر وزنه برداران اعزامی از مازندران هستند پیش از اعزام با آنها صحبت کردیم و به حساب هر کدام یک میلیون تومان واریز کردیم و امیدوارم در المپیک آرژانتین موفق باشند.

رحیمی در مورد مشکلات زیر ساختی وزنه برداری استان مازندران گفت: تمام هم و غم خود را برای برطرف کردن مشکلات زیر ساختی شهرستان های استان گذاشته ایم و همچنین در نظر داریم به صورت جدی تر روی وزنه برداری بانوان کار کنیم تا در رویدادهای آینده حضور پر رنگ تری داشته باشیم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°