اعلام نتایج مجدد رشته های زیرمجموعه پزشکی دانشگاه آزاد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:06 - سه‌شنبه 17 تير 1399
کد خبر : ۶۳۰۹۴۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۷
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی : نتایج مجدد رشته های زیر مجموعه پزشکی از امروز 11 مهر اعلام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امیر رضا شاهانی گفت: نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در دهه سوم شهریور اعلام شد و برخی از دانشجویان در رشته پزشکی در دانشگاه دولتی انتخاب رشته کردند و قبول شدند بنابراین بخشی از زیرگروه دانشگاه آزاد اسلامی بدون دانشجو باقی ماند و هم اکنون نتایج مجدد را ما در این زیر گروه ها اعلام می کنیم.
 
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به برخی از زیرگروه های پزشکی اشاره کرد و گفت: دکتری حرفه ای پزشکی، داروسازی در مقاطع دکتری، کارشناسی و کاردانی در رشته های پزشکی، علوم آزمایشگاهی و تغذیه و حتی در رشته دامپزشکی اعلام نتیجه صورت می گیرد.
شاهانی افزود: در رشته های زیرمجموعه پزشکی اعلام نتیجه مجدد در روز چهارشنبه 11 مهر و براساس اعلام قبولی گذشته داوطلبان انجام می شود به طوریکه داوطلب دانشگاه آزاد در رشته های زیرمجموعه پزشکی سه انتخاب به صورت ذخیره دارد و هر داوطلب با ورود به سامانه  azmon.org با اعلام کد رهگیری علاوه بر قبولی های قبلی خود به رشته محل جدید به صورت ذخیره برای او اعلام می شود البته لزوما برای همه داوطلبان سه ذخیره نیست و داوطلبانی که نمرات پایین تری دارند سه ذخیره دارند و حداکثر در سه رشته محل در زیر گروه پزشکی یا دامپزشکی می توانند انتخاب شوند.
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اسلامی تأکید کرد: پس از انتخاب توسط داوطلبان، هر داوطلب باید فردا یا پس فردا به واحد دانشگاهی مراجعه و فرم شماره 15 را دریافت کند و انتخاب انجام شود البته بعداز 2 روز واحد علوم پزشکی دانشگاه آمار را استخراج و اعلام می کند که چه تعداد پذیرفته شده اند.
شاهانی گفت: ما به هر داوطلب توصیه می کنیم که بعد از ورود به سامانه و دریافت مشخصات و حتی بعد از اعلام نتایج به واحدهای خود مراجعه کنند و فرم شماره 15 را تکمیل و فرم رسید را دریافت کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۴°