پیشرفت های ایران در نقشه برداری مغز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:54 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۶۳۲۳۳۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
دومین نشست تخصصی تازهای نقشه برداری مغز ایران با هدف ارائه و تبادل اطلاعات درباره نقشه برداری مغز و با حضور استادان و دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این نشست که به مدت دو روز برگزار می شود، پیشرفت های علم نقشه برداری مغز پژوهشگران ایرانی در سطح جهان از سوی استادان ارائه خواهد شد.
در حاشیه این نشست، نمایشگاه توانمندی شرکت های دانش بنیان در حوزه نقشه برداری مغز برگزار شده است.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز (ISBM2018 )، این نشست را با هدف ایجاد همگرایی در توسعه علوم و فناوری های نقشه برداری مغز و به روز رسانی اطلاعات پژوهشگران و اندیشمندان این حوزه 18 و 19 مهر برگزار می کند.
در اختتامیه این نشست تخصصی از پژوهشگر برتر و همچنین مقالات برتر تقدیر خواهد شد و جوایر برگزیدگان مسابقات ملی واسط مغز و رایانه و ایده های کاربردی تصویربرداری تشدید مغناطیسی کارکردی اهدا خواهد شد.
همزمان با این نشست تخصصی ، نخستین جشنواره پژوهش و فناوری نقشه برداری مغز با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیانی که محصولات مرتبط دارند، برپا می شود.
در این جشنواره شرکت های دانش بنیان حوزه نقشه برداری مغز، اقدام به معرفی محصولات و فناوری خود خواهند کرد.
10 شرکت دانش بنیان که تولیداتی و محصولاتی مرتبط با حوزه علوم شناختی و نقشه برداری مغز داشته انتخاب شده اند تا محصولات و تولیدات خود را در معرض بازدیدکنندگان قرار دهند.
به این شرکت های دانش بنیان غرفه های رایگان اختصاص داده می شود و در صورت تائید هیات داوران یک فناور برتر از بین آنها انتخاب خواهد شد.
 
 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°