جنگ تبلیغاتی آمریکا محکوم به شکست است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:35 - سه‌شنبه 19 فروردين 1399
کد خبر : ۶۳۷۸۱۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اعلام وزارت خارجه امریکا در اختصاص 40 میلیون دلار برای جنگ تبلیغاتی علیه ایران، چین و روسیه گفت: قطعاً رفتار امریکا باز هم محکوم به شکست است و با کمی صبوری می توان شاهد شکست مجدد امریکا بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ­بهرام قاسمی افزود: این موضوع جدیدی نیست و مدت هاست که امریکا به دلیل نگاه یکجانبه گرایانه خود در سطح جهان تلاش می کند هژمونی مجددی را حاکم کند.
وی تاکید کرد: امریکا هزینه های زیادی را برای جنگ روانی و تضعیف سایر کشورها به خصوص کشورهای مستقل جهان صرف می کند و این موضوع جدیدی نیست و سیاستی است که هم در قبال جمهوری اسلامی ایران و هم سایر کشورهای مستقل جهان استمرار پیدا می کند.
قاسمی ادامه داد: امریکا به کمک شرکای خود که توانسته با سیاست های ایران ستیزی و ایران هراسی آنها را سرکیسه و خزانه شان را خالی کند تلاش کرده با استفاده از پولی که به دست آورده است چهره جمهوری اسلامی ایران، مردم و فرهنگ ایران را تخریب کند.
وی با بیان اینکه جامعه ایرانی و مردم ایران از آگاهی، درایت، هوشمندی و فرهنگ بالایی برخوردارند اظهار داشت: مردم ما توانسته اند در مقاطع سخت سره را از ناسره تشخیص و قضاوت نهایی را به خوبی انجام دهند.
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: قطعاً امریکا به رغم همه هزینه ها، تلاش ها و استفاده از گروه های تروریستی در منطقه و سایر جهان نخواهد توانست کار شایسته ای برای خود انجام دهد و قطعاً رفتار امریکا باز هم محکوم به شکست خواهد بود.
قاسمی ادامه داد: با کمی صبوری می توانیم مجدداً شاهد شکست امریکا باشیم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °