هدف امریکا؛ جنگ روانی گسترده علیه مردم ایران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:08 - جمعه 16 خرداد 1399
کد خبر : ۶۳۸۴۶۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هدف امریکا جنگ روانی گسترده ای است که می خواهد از قِبَلِ تبلیغات و جنگ روانی باعث هراس و دلهره در مردم ایران و تا حدی به اهداف خود نزدیک شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهرام قاسمی در خصوص اقدام دولت امریکا در بازگرداندن تحریم ها در 13 آبان افزود: گذاشتن روزشمار بازگشت تحریم ها بر روی سایت وزارت امور خارجه امریکا بیشتر شبیه  طنز و کار بچه گانه و نوعی اسباب بازی برای امریکاست.

وی گفت: تحریم هایی که امریکا می خواست با فشار به جامعه جهانی بر ضد ایران اعمال کند به جایی نرسیده و بخش زیادی از اقدامات آنها در صرف هزینه های گزاف برای فشار بر بانک ها، شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و مؤسسات برای منصرف کردن آنها از کار با ایران با ناکامی مواجه شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: به نظر نمی رسد که امریکا توان بیشتری برای ایجاد فشار به کشورها و بنگاه های اقتصادی جهانی داشته باشد و آنچه  فعلاً متصور است همان جنگ روانی گسترده ای است که می خواهد از قِبَلِ تبلیغات و جنگ روانی باعث هراس و دلهره مردم ایران و تا حدی به اهداف خود نزدیک شود.

قاسمی با بیان اینکه هدف امریکا سرپوش گذاشتن بر شکست هایی است که در حوزه اقتصادی و تحریم های اقتصادی داشته است، گفت: ما کماکان می توانیم و آگاه هستیم و این توانایی و دانایی را برای اداره اقتصاد کشور و اداره معیشت مردم دراختیار داریم و از گذشته های دورتر نیز با توجه به پیش بینی هایی که در مورد سیاست زیاده خواه امریکا داشته ایم تمهیدات لازم با تلاش بخش های مختلف در دولت اندیشیده شده است.

وی افزود: هیچ جای نگرانی وجود ندارد و باید نشست، منتظر شد و دید که امریکا نمی تواند هیچگونه اقدامی علیه ملت بزرگ و رشید ایران داشته باشد.

برچسب ها: قاسمی ، تحریم ، آمریکا ، ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۶°