«لانه عنکبوت» و «لانه بیگانه» بر روی امواج رادیو

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:24 - يکشنبه 11 خرداد 1399
کد خبر : ۶۳۸۸۳۹
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
نخستین بار صدای برخی از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا از رادیو پخش می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، گروه سیاسی رادیو با دو برنامه «لانه عنکبوت» و «لانه بیگانه» روز 13 آبان را گرامی می‌دارد.
 
«لانه عنکبوت» که روز  یکشنبه ساعت 20:40 شب به گویندگی سید حسین حسینی ، نویسنده و تهیه کنندگی احمد یوسفی مقدم از شبکه رادیویی ایران پخش می‌شود به بررسی بد عهدی های آمریکا و خیانت‌های آنها بعد از انقلاب اسلامی می‌پردازد.
همچنین برای اولین بار صدای  برخی از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا، حجت الاسلام احمد خمینی که در سفارت با دانشجویان صحبت می کرد و مردم حاضر در اطراف لانه جاسوسی  پخش می شود.

«لانه بیگانه» نیز به بررسی مفهوم جاسوسی آمریکا از ایران در دوره های مختلف از سفارت آمریکا تا پرونده هسته ای  می ‌پردازد.همچنین جاسوسی های اسرائیل و عربستان به عنوان متحدان آمریکا  در سراسر جهان بیان می‌شود.
 
«لانه بیگانه» به تهیه کنندگی مریم هدیه لو، نویسندگی احمد یوسفی مقدم و گویندگی فرید رشیدی از رادیو گفتگو پخش می‌شود.
 
«یک روز،سه روایت» کاری از گروه جامعه رادیو ایران  که از ساعت 9 تا 11 صبح به تهیه کنندگی آرمان ستوده و گویندگی میثم نیکنام پخش‌شود با دعوت از کارشناسان  به پوشش این مراسم در تهران و شهرستان‌ها می‌پردازد.دکتر مهدی اقراریان استاد دانشگاه با حضور در استودیوی پخش رادیو ایران درباره‌ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام ،روز ملی با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز  صحبت  می‌کند.
 
ارتباط تلفنی با بیژن نوباوه نماینده مجلس  و کاشانی پور دبیر ستاد برگزاری مراسم از دیگربخش‌های این برنامه است.
 
رادیو جوان با برنامه «خط بیداری» که امروز و فردا از ساعت 19 تا 20:30  به تهیه کنندگی زهره عبدالرحیم و گویندگی ابوالفضل اینانلو پخش می ‌شود، روز ملی استکبار جهانی را گرامی می دارد.
کارشناسی دکتر جواد منصوری، مستند گزارشی از اتفاقات تسخیر لانه جاسوسی و پرداختن به موضوع روز دانش آموز از مهمترین بخشهای این برنامه است .ضمن اینکه «مبارزه با استکبار » از عناصر محتوایی «خط بیداری» است.
 
رادیو تهران  با برنامه«انقلاب دوم» با حضور کارشناسان مسائل سیاسی  از ساعت 9تا 11 صبح  به بررسی ابعاد مختلف یوم الله سیزده آبان و تظاهرات مردم شریف و انقلابی ایران  می‌پردازد.
 
رادیو فرهنگ نیز در فواصل برنامه‌ها با برقراری ارتباط زنده  با گزارشگر مستقر خود به پوشش این مراسم می‌پردازد.
 
رادیو ورزش با برنامه« نیمکت» به مدت 10 دقیقه  ضمن ارتباط با گزارشگر مستقر در مراسم از حال و هوای این روز ملی می ‌گوید.
 
علی رشیدی، مهدیه پهلوانی،علیرضا محمدی، مهدی اسماعیلی ، ناصر یوسفیان و علیرضا نوری گزارشگران رادیو هستند که مراسم 13 آبان را از خیابان طالقانی مقابل لانه جاسوسی پوشش می دهند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۶°