«کتابگرد، کتابت را جای بگذار»
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۶۳۹۲۰۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
«کتابگرد، کتابت را جای بگذار» طرحی است که بر اساس آن مراجعان به سازمان تحقیقات،‌ آموزش و ترویج کشاورزی می‌توانند در زمان انتظار به مطالعه کتاب‌ بپردازند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
­روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ستاد خبری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سازمان تحقیقات،‌ آموزش و ترویج کشاورزی برنامه‌ای تحت عنوان برنامه «کتابگرد، کتابت را جای بگذار» را برای هفته کتاب برنامه‌ریزی کرده است.
 
این طرح قرار است با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان کارمندان،‌ پژوهشگران و مراجعان اجرا شود.
 
 بر اساس این طرح، کارمندان و پژوهشگران این سازمان کتاب‌های خود را در قفسه تعبیه شده در جلوی درب ورودی سازمان در طبقه همکف ستاد قرار می‌دهند و دیگر کارمندان و شاغلان با توجه به علاقه‌مندی این کتاب‌ها را مطالعه می‌کنند و دوباره به کتابخانه تحویل می‌دهند. البته این کتاب‌ها در کتابخانه کوچکی بجز کتابخانه مرکزی این سازمان نگهداری می‌شوند.
 
 این طرح نه تنها در هفته کتاب بلکه قرار است در تمام طول سال اجرا شود. از این رو مراجعان به سازمان تحقیقات،‌ آموزش و ترویج کشاورزی می‌توانند در زمان انتظار به مطالعه این کتاب‌ها بپردازند.
 
 بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از  24 آبان تا 1 آذر با مشارکت بیش از 50 نهاد و سازمان برگزار می شود.
برچسب ها: کتاب ، کتابگرد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °