دو پیروزی برای کاروان ایران در نخستین روز

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:10 - جمعه 02 اسفند 1398
کد خبر : ۶۳۹۶۴۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
رقابت های کاراته قهرمانی جهان
رقابت های کاراته قهرمانی جهان با 2 پیروزی ورزشکار ایرانی آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بیست و چهارمین دوره این رقابت ها به میزبانی اسپانیا برگزار می شود و در نخسیتن روز در کاتا انفرادی مردان ، ابوالفضل شهرجردی در دور های اول و دوم با نتایج مشابه 5 به صفر حریفانی از سوییس و بلژیک را شکست داد و راهی دور سوم شد.
در بخش تیمی مردان هم ، تیم ایران با برنده برزیل و روسیه و در انفرادی بانوان ، فاطمه صادقی با نماینده تونس و در بخش تیمی - بانوان کشورمان با برنده اتریش و بلاروس مسابقه می دهد.

در کومیته مردان ، امیر مهدی زاده در وزن منهای 60 کیلوگرم با حریفی از پاناما ، هامون درفشی پور در منهای 67 با برنده کاستاریکا و کانادا ، بهمن عسگری در منهای 75 با نماینده سوئد ، ذبیح اله پورشیب در منهای 84 با ورزشکار اسپانیایی و سجاد گنج زاده در باضافه 84 کیلوگرم با کاراته کای قرقیزستان رو در رو می شوند . در کومیته تیمی هم ، تیم ایران ابتدا با برنده رومانی و ارمنستان مصاف می دهد.

در انفرادی بانوان هم ، سارا بهمنیار در منهای 50 با ورزشکاری از لتونی ، فاطمه چالاکی در منهای 55 با حریفی از بلاروس ، رزیتا علیپور در منهای 61 با نماینده جمهوری آذربایجان ، پگاه زنگنه در منهای 68 با کاراته کای کوبایی و حمیده عباسعلی در باضافه 68 کیلوگرم با برنده سنگال و مصر به روی تاتامی می روند . در کومیته تیمی نیز ، بانوان کشورمان رو در روی سنگال قرار خواهند گرفت.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°