حمایت اتاق بازرگانی تهران از شرکت های دانش بنیان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۶۴۰۵۱۸
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
مدیر توسعه کسب و کار نوین اتاق بازرگانی تهران از عضویت بیش از 600 شرکت دانش بنیان در این اتاق خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امید هاشمی با اشاره به اینکه بخش زیادی از فعالیت های این بخش از اتاق بازرگانی مربوط به علم جدید و تحقیقات جدید در دانشگاه ها است که از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند گفت: در چند سال اخیر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری در فضای کسب و کار ورود پیدا کردند تا دانشجویان جوان را از علمی کردن دور و به فضای کسب و کار نزدیک کنند.
 
هاشمی با بیان اینکه امروز شاهد تسهیل برقراری ارتباط دانشگاه و صنعت هستیم گفت: فعالیت های مختلفی در عرصه علم و فناوری صورت گرفته است و هم اکنون شاهد ایجاد فضای دانش بنیان در عرصه های مختلف علمی هستیم به طوری که هم اکنون در اتاق بازرگانی تهران بیش از 600 شرکت دانش بنیان عضو هستند و از خدمات این اتاق بهره مند می شوند.
 
وی همچنین از 13 طرح و شناسایی فناورانه پارک پردیس در صنعت پلیمر و پلاستیک خبر داد و افزود در چند روز آینده این طرح ها یه بازار و صنعت معرفی می شوند.
 
گفت: اتاق بازرگانی در کل دنیا محل تجمع فعالان کسب و کار و شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ است که مسایل مختلفی از جمله تکنولوژی های فناورانه را در زنجیره کار خود قرار می دهد. 
 
وی ادامه داد: نیازهای شرکت های دانش بنیان بررسی و با فضای کسب و کار تطبیق داده می شود تا شاهد رویداد مشترک و ایجاد ارتباط میان دانشگاه و  صنعت باشیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °