روحانی: طرح های نیمه تمام تکمیل و بهره برداری می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:20 - يکشنبه 09 آذر 1399
کد خبر : ۶۴۲۶۴۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
رئیس جمهور با ابراز خوشحالی از سفر به آذربایجان غربی گفت: در این سفر طرح های سفر قبلی تکمیل و تعدادی طرح نیز بهره برداری می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

حسن روحانی در بدو ورود به آذربایجان غربی در فرودگاه خوی در جمع خبرنگاران افزود: در این سفر همچنین طرح های جدیدی که مورد نظر است در شورای اداری بررسی و تصویب می شود.
 
وی اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در ماه ربیع الموعود خداوند این توفیق را به من و هیات همراه داد تا میهمان مردم دلاور و مرزدار آذربایحان غربی باشیم و در آغاز این سفر به زیارت مردم شریف و عالم پرور و شهید پرور خوی آمدیم.
 
رئیس جمهوری ادامه داد: در این سفر طرح های مهمی همچون بیمارستان 220 تختخوابی خوی و خط آهن مراغه ارومیه که بسیار تاثیرگذار است، افتتاح می شوند.
 
رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در بدو ورود به فرودگاه خوی مورد استقبال مقام های ارشد کشوری و استانی قرار گرفتند.
 
دکتر روحانی در سفر یکروزه خود به آذربایجان غربی ضمن سخنرانی در جمع مردم استان در ورزشگاه شهید چمران خوی، در مراسم افتتاح طرح های عمرانی و درمانی از جمله راه آهن ارومیه شرکت و در جمع اعضای شورای اداری و نخبگان آذربایجان غربی سخنرانی می کند.
 
افتتاح راه آهن مراغه - ارومیه، بهره برداری از چندین طرح بیمارستانی در ارومیه و خوی، افتتاح فرودگاه و فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو و گازرسانی به 200 روستا و شهر «سرو» ارومیه از جمله طرح های افتتاحی در سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی خواهد بود.
عملیات اجرایی 2 طرح گازرسانی به 47 روستا و 20 طرح آبخیزداری نیز همزمان با حضور رئیس جمهوری در آذربایجان غربی آغاز می شود.
 
جلسه با نخبگان و فعالان حوزه های مختلف، شرکت در جلسه شورای اداری و نشست خبری با نمایندگان رسانه ها از دیگر برنامه های سفر یکروزه رییس دولت دوازدهم به آذربایجان غربی است.
 
نخستین دور سفر استانی دکتر حسن روحانی به آذربایجان غربی در اواسط خردادماه سال 1395 انجام شد که در آن 17 هزار میلیارد ریال طرح به تصویب رسید که نزدیک به 80 درصد آن تا کنون اجرایی شده است.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۷°