لشکر سایبری بسیج تشکیل شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:23 - يکشنبه 26 مرداد 1399
کد خبر : ۶۴۹۰۰۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج از تشکیل لشکر سایبری بسیج خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  به نقل از تسنیم، مسلم معین در دیدار با امام جمعه بوشهر با تاکید بر حرکت جهادی در فضای مجازی در راستای آگاهی بخشی و بصیرت‌افزایی اظهار داشت: فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی با مدل مبنایی آغاز شده است.

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج از طراحی مدل بومی در عرصه فضای مجازی خبرداد و بیان کرد:یک مدل بومی بر اساس امکانات موجود طراحی شده است که با زیرساخت های موجود اجرایی می‌شود.

معین با بیان اینکه لشکر سایبری بسیج تشکیل شده است افزود: لشکر سایبری بسیج براساس منویات رهبر معظم انقلاب در سراسر کشور تشکیل شده و با ساختاری مشخص در حوزه شبکه اجتماعی با تولید محتوا، سواد رسانه‌ای، امنیت سایبری و رصد این حوزه فعالیت می‌کند.

وی با تاکید بر توجه به آموزش در عرصه فضای مجازی در لشکر سایبری بیان کرد: لشکر سایبری در ابتداء با آموزش می‌تواند نقش موثری در رویدادها داشته باشید.

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج با اشاره به واکنش بیگانگان نسبت به تشکیل ارتش سایبری در ایران گفت: برگزاری رویداد بزرگ فعالان فضای مجازی بسیج سبب شد که رسانههای بیگانه به این موضوع واکنش نشان دهند و از تشکیل لشکر سایبری احساس نگرانی کنند.

معین با تاکید بر نقش مهم علما و روحانیون در این عرصه گفت: نقش علما میتواند در فضای مجازی اثر گذار باشد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۷°