سلبریتی ها نباید بدون آگاهی کافی نظر بدهند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:25 - يکشنبه 22 تير 1399
کد خبر : ۶۴۹۵۷۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴
کارشناس سینما با بیان این که فعالیت سلبریتی ها می تواند مثبت یا منفی باشد گفت: افراد مشهور به پشتوانه فالوور هایشان به خودشان حق می دهند در همه موارد اظهار نظر کنند که این اشتباه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مصطفی جلالی فخر کارشناس حوزه سینما در برنامه شهر فرنگ گفت: از امکان بالقوه خوب سلبریتی ها به خوبی استفاده نکرده ایم.
 
این کارشناس سینما گفت: کسانی که به هر نحو مشهور هستند و مردم به آنها اقبال دارند نباید این حق را به خودشان بدهند که راجع به همه چیز اظهار نظر کنند که این ممکن است خیلی خطرناک باشد. 
 
جلالی فخر گفت: متاسفانه الان رقابتی بی اساس بین مشاهیر دنیای مجازی اتفاق افتاده که فکر می کنند باید درباره کوچکترین وقایع هم اظهار نظر کنند. 
 
این کارشناس افزود: این فالوورهای زیاد حقی را برای سلبریتی ها به وجود آورده است که ادبیاتی را رواج می دهند که دور از شأن جامعه است، به نظر من سلبریتی مثبت و محبوب با عملکرد مثبت فرق دارد مثلا پرویز پرستویی بازیگر خوب و محبوبی است اما در فضای مجازی در چرخه معیوبی افتاده است که راجع به همه چیز اظهار نظر می کند.
 
جلالی فخر گفت: سلبریتی ها به واسطه تاثیرگذاری گسترده و مسئولیت بیشترشان باید مطالبشان را با آگاهی کافی و با دقت بیشتر منتشر کنند. 
 
محمود گبرلو دیگر کارشناس سینما نیز گفت: سلبریتی یا ستاره ها پدیده مدرنی است که هم محاسن دارد هم معایب.
 
گبرلو افزود: سلبریتی ها نقش های مثبتی در جامعه بازی می کنند حالا ممکن است گاهی دچار اشتباهات کوچکی هم شوند اما نباید به واسطه خطایی کوچک آنها را محکوم کنیم و همه فعالیت ها و نقش های مثبت آنها را در جامعه نادیده بگیریم. 
 
این کارشناس گفت: از نگاه من سلبریتی ها مردمانی عادی هستند که احساسات خودشان را مطرح می کنند که ممکن است بیان این احساسات خیلی پخته و کامل هم نباشد اما اینها که کارشناس و مسئول نیستند و اگر حرفی می زنند و نظر می دهند از روی دلسوزی است و آنها به جامعه کمک می کنند.
 
گبرلو افزود: من هم موافقم که سلبریتی ها باید به فعالیتشان نظم و سر و سامان دهند و از مشاوران رسانه ای هم استفاده کنند تا کمتر دچار لغزش شوند، اما در مجموع نباید درباره آنها قضاوت کرد و در اشتباهاتی هم که رخ می دهد باید حرف خود آنها را هم شنید و صرفا تحت جوسازی و فضاسازی رسانه ها قرار نگرفت. 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها: سلبریتی ، سینما ، شهر فرنگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۳°