از سارق بانک تا بنجامین باتن؛ فیلم های جمعه تلویزیون

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:58 - چهارشنبه 30 بهمن 1398
کد خبر : ۶۵۲۰۱۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
در آخرین روز پائیز، فیلم های سینمایی و انیمیشن های مشهور و جذابی از شبکه های مختلف تلویزیون پخش می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  فهرست فیلم های سینمایی و انیمیشن هایی که برای پخش در روز جمعه 30 آذرماه 97 در نظر گرفته شده، به این شرح است؛

* شبکه یک
فیلم سینمایی «مریم مقدس» به کارگردانی شهریار بحرانی، جمعه 30 آذر ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: شانزده سال قبل از میلاد مسیح (ع) زمانی که مردم منتظرند تا مسیحای موعود متولد شود، فرزند عمران دختر می شود و مادرش نام کودک را مریم انتخاب می کند و چون قبل از تولد عهد بسته که او را تا زمان بلوغ به خدمت در معبد مقدس بگمارد، به معبد می رود، اما تا به حال پای دختری به معبد باز نشده. حضرت زکریا تلاش می کند که با تمامی مخالفت های روحانیان یهودی مریم در معبد بماند و کم کم با وجود الهامات به مریم، مردم به سوی او جلب می شوند. اما بعد از یک اتفاق مریم از معبد رانده می شود. در همان موقع با خواست خداوندی مریم (س) باردار می شود و همین موضوع سوء ظن مردم را برمی انگیزد. هرود که از تولد کودک احساس ناامنی می کند دستور قتل نوزاد را می دهد، اما نوزاد به دنیا می آید و با صحبت کردن در گهواره همه را مبهوت می کند.
شبنم قلی خانی، پرویز پورحسینی، جعفر دهقان و محمد کاسبی در فیلم سینمایی «مریم مقدس» ایفای نقش کرده اند.

* شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «امید و شجاعت» به کارگردانی کوربین برنسن، جمعه 30 آذر ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی ناتان گمبل، مارین فلانیگان، کوربین بِرنسِن آمده است: ترِی کالدوِل پسر نوجوانی است که پدرش را که عضو ارتش آمریکا بوده در جنگ افغانستان از دست داده است. پدر تا پیش از کشته شدنش، یک اتومبیل سوپ باکس برای تری خریده تا او در این زمینه تمرین کرده و تفریح کند. ماشین های سوپ باکس، ماشین هایی بدون موتور هستند که از طریق قرار گرفتن در سطح شیبدار به حرکت در می آیند و سپس با کنترل فرمان و ترمز که در اختیار راننده است به حرکت ادامه داده و یا توقف می کنند.
تری که از کشته شدن پدرش بسیار متاسف است، ماجرای سوپ باکس را نیز فراموش می کند تا اینکه مدیر مدرسه اش، مردی به نام روی را به او معرفی می کند که زمانی قهرمان مسابقات سوپ باکس بوده است. اتفاقا روی نیز پسر جوانش را در یکی از جنگ افروزی های آمریکا از دست داده است. به هم رسیدن این دو نفر یعنی تری و روی، باعث می شود هر دو روحیه و انگیزه تازه ای پیدا کنند.

فیلم تلویزیونی «در میان امواج» به کارگردانی هادی شریعتی، جمعه 30 آذر ماه ساعت 17.30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
«در میان امواج» روایتگر داستان زندگی ترانه است که علاقه بسیاری به تماشای سریال های ماهواره ای دارد. داوود همسر وی نیز شب ها فیلم های ژانر وحشت تماشا می کند. ترنج دختر این زوج نیز تحت تاثیر این فیلم ها و سریال ها و فضایی که در خانه آنها حاکم شده است دچار توهمانی گردید و دچار مشکلاتی شده است. مهدی صباحی، بیتا سحرخیز و شهین تسلیمی در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «خانواده بی نظیر» به کارگردانی هوآنگ لی، جمعه 30 آذر ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی نی یان، دا یینگ و لورِن رِن خواهیم دید: زنی پس از 50 سال زندگی مشترک در 50 ام سالگرد ازدواجشان درخواست طلاق می دهد و همین موضوع تمام خانواده پر سر و صدایشان به تکاپو می اندازد. پس از مشکلات و دعواهای بسیار بین بچه ها، پدر راهی بیمارستان می شود اما پس از مرخصی از همسرش عذر خواهی کرده و دل او را به دست می آورد.

* شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «شیپو روندو» به کارگردانی ترویوکی یوشیدا، جمعه 30 آذر ماه ساعت 14.30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی هیروشی آبه، یومی آسو و آکیرا ایموتو خواهید دید: این فیلم درباره سرقت ویروسی خطرناک از آزمایشگاه دانشگاه است که می توان از آن به عنوان یک سلاح بیولوژیک استفاده کرد. مقامات آزمایشگاه نمی توانند به پلیس اطلاع دهند زیرا وجود این ویروس در این آزمایشگاه غیرقانونی است. سارقان درخواست باج 300 میلیون ینی می دهند، مقامات آزمایشگاه یک محقق ارشد به نام کوریبایاشی را مامور می کند تا ویروس را پیدا کند.

* شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «سارق بانک» به کارگردانی بامپی، جمعه 30 آذر ماه ساعت 13.30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ریتیش دشموخ، ویوک اوبیریو و رها چاکرابورتی خواهیم دید: چامپک مرد جوانی به همراه دو دوست بی تجربه و بی دست و پایش به یک بانک دستبرد می زنند اما پلیس بانک را محاصره می کند و آنها مجبور می شوند برای جلوگیری از حمله پلیس، مشتری های داخل بانک را گروگان بگیرند. یک پلیس در لباس شخصی در بین گروگان هاست و او موفق می شود اعتماد چامپک و دوستانش را به خود جلب کند و آنها را برای رهایی از این شرایط راهنمایی می کند. تا اینکه بالاخره اسلحه به دست این پلیس می افتد اما بعد از این مشخص می شود این مرد پلیس قلابی است و خودش قبل از ورود چامپک و دوستانش برای سرقت اطلاعات مهم روی یک هارد وارد بانک شده است. این هارد اطلاعات محرمانه ای در مورد یکی از وزرای کابینه دولت دارد. این وزیر درگیر کارهای خلاف قانون است و افشای محتوای این هارد می تواند بسیار برای وزیر و دوستانش گران تمام شود. یک پلیس وظیفه شناس نیز به دنبال حل این سرقت و گروگان گیری است.

* شبکه شما
فیلم تلویزیونی «شب نشینی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، جمعه 30 آذر ماه ساعت 13.30 از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: بهروز در کلاس زنگ انشاء خاطره ای را از دوران نوجوانی پدرش قدرت می خواند خاطره در ارتباط با یک شب نشینی در زمانی است که تلویزیون همه گیر نشده است. این مهمانی و شب نشینی در خانه قدرت برگزار می شود و محمدعلی دوست قدرت و خانواده او در آن شرکت دارند. پدربزرگ قدرت از آنجا که قدرت و محمد علی صبح همان روز با هم درگیری داشتند؛ قصه ای با محوریت دوستی و اهمیت آن برای آنها تعریف می کند. با پایان یافتن انشاء و بازگشت به کلاس درس، بچه ها به پرسش های معلم درباره موضوع و علل فراموش شدن شب نشینی و دوری آدم ها با یکدیگر گفتگو می کنند. شب هنگام معلم به همراه خانواده اش سرزده به خانه بهروز می آیند.
علیرضا فیروزه، فاطمه دلیریساولی و سمیرا قربانی کریم در فیلم تلویزیونی «شب نشینی» بازی کرده‌اند.

* شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «زمان برف بازی» به کارگردانی جین فرانسیس پولیوت و فرانسیس بریسون، جمعه 30 آذر ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهید دید: وقتی که زمستان دوباره از راه می‌رسد، پسری جوان به همراه دوستانش به دختری که در آنجا تازه وارد است ملحق می‌شوند تا یک مسابقه بزرگ برف‌بازی راه بیاندازند.

* شبکه امید
فیلم سینمایی «برادران باد» به کارگردانی جراردو الیوارس، جمعه 30 آذر ماه ساعت 18.30 از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: لوکاس پسر نوجوانی است که همراه پدرش در منطقه ای کوهستانی زندگی می کند. لوکاس پس از مرگ مادرش در آتش سوزی، با پدرش حرف نمی زند و این موضوع رابطه آنها را رو به وخامت گذاشته است. روزی لوکاس جوجه عقابی که از لانه بیرون پرت شده، پیدا می کند و سعی می کند از او نگهداری کند اما راهی به ذهنش نمی رسد. دوست پدر لوکاس که مردی جنگلبان است برای تغذیه و پرورش عقاب به او کمک می کند.

* شبکه افق
فیلم سینمایی «تاریک ترین لحظات» به کارگردانی جاناتان تبلیزکی، جمعه 30 آذر ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی برایان کاکس، میراندا ریچاردسون و جان اسلتری یک فیلم درام جنگی و تاریخی است.

فیلم سینمایی «راه و رسم سفر» به کارگردانی حمید نعمت الله، جمعه 30 آذر ماه ساعت 18.30 از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: خانم باقی که به جای خازنه در سفر قبلی آنها را همراهی کرده، اصرا دارد که دوباره به سفر بروند هر روز با تعریف و توضیح درباره نقطه ای از ایران به سراغ آنها می آید. بالاخره دو دوست دیگر هم موافق می شوند اما روزگار به سمتی پیش می رود که هربار با هماهنگ شدن مقدمات کار، مانعی پیش می آید.
ثریا قاسمی، آزیتا لاچینی و پوراندخت مهیمن در فیلم سینمایی «راه و رسم سفر» ایفای نقش کرده‌اند.

* شبکه نمایش
فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «زندگی به روایت نینو»، «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست، «مزرعه فمیا»، «درهم و برهم»، «کارتل»، «بنجامین باتن» و «شهر گمشده زد» جمعه 30 آذر ماه ساعت 11، 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۲°