يكي از اهداف دشمن؛ ايجاد نارضايتي است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:07 - جمعه 28 شهريور 1399
کد خبر : ۶۵۴۲۹۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
وزیر کشور گفت: يكي از اهداف دشمن در موضوع تحريم ها هم؛ ايجاد نارضايتي است لذا مسوولان باید تلاش كنند كارآمدي نظام را نشان داده و بهره وري را بالا ببرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان بوشهر گفت: كشور در شرايط ويژه اي قرار دارد و مهم ترين مسئله اي كه دشمنان روي آن مانور مي دهند، برخی تنش ها و مطالبات است و برنامه دشمن، سوار شدن بر اين تحرکات و نهايتا نااميد ساختن مردم است.
وي در همین زمینه افزود: يكي از اهداف دشمن در موضوع تحريم ها هم؛ ايجاد نارضايتي است لذا مسوولان باید تلاش كنند كارآمدي نظام را نشان داده و بهره وري را بالا ببرند.
رحمانی فضلی با اشاره به ضرورت تلاش برای افزایش صادرات و توليد در كشور گفت: خوشبختانه، امسال حجم صادرات نسبت به واردات مثبت بوده است.
رحماني فضلي با بيان اينكه در این شرایط، مهمترين مسئله وحدت و انسجام داخلي است افزود: دشمنان بجز تحريم و فشار بر مردم به صورت مستقيم در حوزه های ضد امنيتي هم علیه کشور ما سرمايه گذاري ميكنند.
وي ادامه داد: حمايت مردم، حضور نيروهاي امنيتي، اطلاعاتي و انتظامي و انسجام داخلی و رضايت مندي مردم، پايه امنيت است كه با همكاري همه مسوولان محقق مي شود.
وزير كشور با اشاره به لوازم تحقق انسجام داخلی در استان ها گفت: جایگاه نمايندگان ولي فقيه اصلي ترين محور وحدت و انسجام است و نقش هدایت و حمايت از دستگاه ها و مدیران را دارد و در استان بوشهر آيت الله صفايي بوشهري اين نقش را به خوبي ايفا كرده است به طوري كه در استان بوشهر صداي عدم وحدت را نشنيديم.
رحماني فضلي اضافه كرد: سه پايه كار در هر استان نماينده ولي فقيه، استاندار و نمايندگان مردم در مجلس هستند كه استان بوشهر در اين حوزه اتحاد وانسجام خوبي داشته است.
وي تصريح كرد: از همه مديران و مسوولان انتظار داريم در تقويت وحدت و انسجام بين اقشار مختلف كوشا باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°