پایگاه جامع کودک ایران صدا رونمایی شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:05 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۶۵۸۲۱۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
در مراسمی با حضور معاون صدای رسانه ملی از پایگاه جامع کودک ایران صدا رونمایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ­در این مراسم همچنین از جمعی از پیشکسوتان رسانه ملی در حوزه  کودک و نوجوان  تجلیل شد.
مدیرکل چند رسانه ای و فضای مجازی معاونت صدا در این مراسم گفت: در پایگاه «جامع کودک ایران صدا» شاهد اتفاقات بسیار خوبی در حوزه موسیقی کودک و قصه خواهیم بود.
 
مهدی شاملو افزود: «ایران صدا» به عنوان طلایه دار حضور در فضای مجازی  معاونت صدا تا امروز چندین پایگاه تخصصی را با هدف پاسخ به نیاز انواع مخاطبان راه اندازی کرده است.
وی گفت: به فراخور زندگی ما حتما کودکان درگیر فضای مجازی می شوند و اگر شیوه استفاده از آن برایشان تعریف نشود دچار مشکل خواهند شد. در این زمان نیاز به یک مجموعه پاک کاربردی و آموزنده پیدا می شود و معاونت صدا تلاش کرده است با ایجاد این پایگاه، به نیاز کودکان پاسخ دهد.
 
شاملو گفت: ممکن است صرف صدا ،جذابیت های نگه داشتن مخاطبان  کودک را نداشته باشد اما امروز با تلفیق عناصر مختلف تلاش کرده ایم این مسئله را حل کنیم.
 
وی افزود : برنامه های ما با تکیه بر سه حوزه قصه، ترانه و موسیقی کودکان همچنین  برنامه های آموزشی مهارتی و علمی ، مدت یک سالی است که کار خود را آغاز کرده اند.
 
شاملو ادامه داد: در این زمینه با نهادهایی هم که کار کودک انجام می دهند تعامل داشته ایم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°