معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:03 - جمعه 01 آذر 1398
بازدید سخنگوی قوه قضائیه و دادستان تهران از بازداشتگاه محل نگهداری برخی از بازداشت‌شدگان آشوب‌های اخیر سخنگوی قوه قضائیه: با دستور رئیس قوه قضائیه، هیئتی برای بررسی و پیگیری فرآیند رسیدگی به پرونده متخلفان تشکیل شده است اسماعیلی: پیگیر مراحل بازجویی هستیم و مراقبیم حقوق قانونی دستگیرشدگان (سلامت، ارتباط با خانواده و...) با وجود همه جنایت‌هایشان ضایع نشود با رعایت حقوق متهمان، در کمترین زمان به پرونده متهمان رسیدگی می‌کنیم سخنگوی قوه قضائیه: عملیات غربالگری انجام شده و بسیاری از دستگیرشدگان آزاد شدند عناصر وابسته، تشکیلاتی و اراذل و اوباش دارای سوابق کیفری شرکت‌کننده در این اغتشاشات، شناسایی شدند اسماعیلی: وابستگان به جریان نفاق، سلطنت‌طلب، افرادی از گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلح در بین دستگیرشدگان هستند سخنگوی قوه قضائیه: نتیجه دادرسی‌ها فارغ از نتیجه آنها به اطلاع مردم خواهد رسید دادستان تهران: رویکرد ما درباره افرادی که صرفاً در صحنه حضور داشتند و افرادی که نقش اصلی را داشتند متفاوت است القاصی‌مهر: بازپرسان ویژه‌‌ای را به صورت تمام وقت برای تحقیقات همه‌جانبه از متهمان اختصاص دادیم
کد خبر : ۶۶۰۳۳۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
برگزيدگان چهارمين جشنواره رسانه‌اي ابوذر در بخش‌هاي مختلف خبر، گزارش، عكس، تيتر، مستند، يادداشت، موشن‌گرافي و كاريكاتور معرفي شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، برگزيدگان بخش‌هاي مختلف اين جشنواره به اين شرح است:

برگزيدگان بخش خبر

رتبه اول: خانم مرضيه اميري از استان فارس، رتبه دوم: مسعود لاهوت از اردبيل، رتبه سوم: سيده فاطمه مشهدي

برگزيدگان بخش گزارش

رتبه اول: چنور صادقي از كردستان، رتبه دوم: محمد امين افشارپور از استان فارس، رتبه سوم: محمد حسين اويسي از تهران

برگزيدگان بخش عكس

رتبه اول: حميدرضا احمديفر از بوشهر، رتبه دوم: احمدرضا مداح از فارس، رتبه سوم: وحيد خادمي از خراسان شمالي

برگزيدگان بخش تيتر

رتبه اول: اسكندر خنجري از آذربايجان غربي، رتبه دوم: سيده‌زهرا موسوي از كهگيلويه و بويراحمد، رتبه سوم: مژگان سجادي از البرز

برگزيدگان بخش مستند

رتبه اول، احمد احمدپور از لرستان، رتبه دوم، هوشنگ رحيمي از چهارمحال و بختياري، رتبه سوم، مجتبي احساني از خراسان رضوي

برگزيدگان بخش يادداشت

رتبه اول: موسي ميرزايي از ايلام، رتبه دوم: علي دهقانژاد از لرستان، رتبه سوم: منصور الهي از كرمان

برگزيدگان بخش موشن‌گرافي

رتبه اول: افشين رستمي از كرمانشاه، رتبه دوم: زهرا مظاهري از سمنان، رتبه سوم: مهرداد خداوردي‌زاده از آذربايجان شرقي

برگزيدگان بخش كاريكاتور

رتبه اول: محمدرسول گوديني از كرمانشاه
در حاشيه اين مراسم از خانواده‌هاي شهيدان غلامرضا رهبر و آقارجبي تقدير شد و از مجاهد عرصه رسانه و مطبوعات «حسين شريعتمداري» نيز تجليل شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۹°