ایران آنچه در سوریه دارد را حفظ خواهد کرد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:28 - دوشنبه 16 تير 1399
کد خبر : ۶۶۰۷۵۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
پاسخ فرمانده کل سپاه به تهدیدات نتانیاهو:
فرمانده کل سپاه پاسداران با مضحک و خنده دار دانستن تهدیدات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفت: ایران مستشاران و تجهیزات نظامی خود را در سوریه حفظ می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از سپاه نيوز؛ در پي اظهارات تهديد آميز اخير نخست وزير رژيم صهيونيستي مبني بر اينكه چنانچه ايران نيروهاي نظامي خود را سريعا از سوريه خارج نكند، اسرائيل به حملات خود عليه مواضع ايران ادامه خواهد داد، سردار سرلشكر پاسدار محمد علي جعفري با مضحك و خنده دار دانستن اين تهديد و تاكيد بر اراده جمهوري اسلامي مبني بر حفظ آنچه در سوريه دارد، گفت: هم تمامي مستشاران نظامي و انقلابي و هم تجهيزات و سلاح‌هايي را كه براي آموزش و توانمندسازي مبارزين مقاومت اسلامي و حمايت از مردم مظلوم سوريه در اين كشور اسلامي داريم، حفظ خواهيم كرد.
وي با اشاره به اظهارات اخير سخنگوي وزارت خارجه ايران، افزود: اگر وي گفته باشد "ايران هيچ نيروي نظامي در سوريه ندارد" منظورشان اين بوده كه ايران يگان نظامي در سوريه ندارد و شما خوب مي‌دانيد كه اقتدار و ابهت يگان هاي نظامي ايران به حدي است كه اگر حضور حتي يكي از آنها را در سوريه ببينيد، از ترس قالب تهي خواهيد كرد.
سرلشكر جعفري تاكيد كرد: مطمئن باشيد اين تهديد مضحك شما را هيچ به حساب مي آوريم؛ بدانيد اگر برابر برخي اقدامات مذبوحانه شما صبر پيشه مي كنيم، حكمتي بزرگ در آن نهفته است.
فرمانده كل سپاه با بيان اينكه بي شك شما در آينده اي نه چندان دور به مصلحت و صبر انقلابي ما پي خواهيد برد، گفت: فقط بدانيد كه داريد با دم شير بازي مي كنيد! بترسيد از روزي كه موشك هاي نقطه زن ايران غرش كنان بر سرتان فرود آيد و انتقام همه خون هاي به ناحق ريخته مسلمانان مظلوم منطقه را از شما بگيرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۲°