11 زخمی در چهل و سومین راهپیمایی بازگشت غزه

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:24 - جمعه 13 تير 1399
کد خبر : ۶۶۱۴۴۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به افراد شرکت کننده در چهل و سومین راهپیمایی حق بازگشت، یازده نفر زخمی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر اثر حملات نظامیان رژیم صهیونیستی یازده تن زخمی شده‌اند. در بین زخمی‌ها، کادر پزشکی و نیروهای امدادرسان نیز وجود دارد.

بر اساس گزارش وزارت بهداشت غزه، سه تن از این یازده نفر با گلوله جنگی زخمی شده و نظامیان صهیونیست به سمت مشارکت کنندگان در راهپیمایی امروز گلوله‌ها و بمب‌های حاوی گاز اشک‌آور شلیک کرده‌اند.

راهپیمایی امروز از سوی کمیته عالی راهپیمایی‌های بزرگ حق بازگشت و شکست محاصره غزه، جمعه «وحدت تنها راه پیروزی و ناکام گذاشتن توطئه‌هاست»، نامگذاری شده است.

با وجود تحرکات سران مرتجع عرب برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، مردم فلسطین چهل و سومین راهپیمایی های بزرگ بازگشت را برگزار کردند.
 
هیئت ملی راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره با تاکید بر ادامه این تحرکات مسالمت آمیز مردمی تصریح کرد: ملت فلسطین قادر است توطئه ( آمریکایی صهیونیستی عربی ) معامله قرن را با شکست روبرو کند.
 
این هیئت در پیامی خطاب به اشغالگران و دشمنان ملت فلسطین تاکید کرد: هرگز روی کاهش راهپیمایی‌های بازگشت حساب باز نکنند،‌ هر چند محاصره غزه تشدید شود.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۵°