قبض برق پلکانی افزایش نخواهد یافت

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:50 - يکشنبه 22 تير 1399
کد خبر : ۶۶۲۲۹۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: پرداخت نکردن قبض گاز باعث افزایش پلکانی هزینه گاز نمی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در ارتباط تلفنی با برنامه پیام و پیامک با بیان اینکه از 65 هزار روستا در کشور به 27 هزار روستا گاز رسانی شده است گفت: برخی روستاها به علت صعب العبور بودن نمی توان گاز رسانی کرد.
 
مجید بوجار زاده در پاسخ به پیامک ساکنان روستای نورآباد لرستان افزود: روستاهای بالای 10 خانواز بطور حتم گاز رسانی می شود. در حال حاضر سرانه انشعاب از 6 میلیوت تومان به 12 میلیون تومان افزایش یافته است و مجددا گاز رسانی به برخی روستاها که مشکل خاصی نداشته باشند بررسی می شود.
 
او گفت: قبض گاز در صورت پرداخت نکردن بصورت پلکانی افزایش نخواهد یافت.  
 
 یییییییییییی
پیمان سنندجی همچنین در ارتباط تلفنی با برنامه پیام و پیامک گفت: تاخیر اتوبوس های شرکت واحد در ایستگاهها، فرسوده بودن اتوبوس ها و کمبود لاستیک اعلام کرد.
 
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: برخی مواقع در خطوط اتوبوسرانی که خط ویژه ندارند، وجود ترافیک را مانع از رسیدن به موقع اتوبوس به ایستگاه اعلام کرد.
 
سنندجی همچنین علت حضور و ماندگاری بیش از حد اتوبوس های شرکت واحد در نخستین ایستگاه را زمان اعزام مشخص اتوبوس اعلام کرد و گفت: چنانچه راننده اتوبوس بیش از حد با تعلل حرکت می کند با شماره تلفن 1818 تماس بگیرند.
 
در ادامه برنامه پیام و پیامک طحان پور رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از نظارت بر بازار لوازم خانگی و افزایش قیمت ها صحبت کرد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۳°