نامزدهای نهایی اسکار ۲۰۱۹ معرفی شدند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:26 - پنجشنبه 28 شهريور 1398
یک چهارم نهایی والیبال قهرمانی آسیا: «استرالیا ۳ ـ پاکستان ۲» ؛ «کره جنوبی ۳ ـ هند ۱» ؛ «ژاپن ۳ ـ چین۱» ؛ «ایران ۳ ـ چین تایپه ۰» ملی پوشان والیبال ایران فردا در نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا با کره‌جنوبی دیدار می‌کنند ژاپن و استرالیا دیدار دیگر مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا را برگزار می‌کنند تیم‌های فنلاند، آلمان، یونان و اوکراین به مرحله یک هشتم پایانی والیبال قهرمانی اروپا رسیدند رقابت‌های چوگان قهرمانی کشور در بخش بانوان فردا به میزبانی مجموعه چوگان و سوارکاری شهدای تهران برگزار می‌شود سکوهای اول تا سوم مسابقات سنگنوردی بانوان در ماده بلدرینگ جام باشگاهی کشور نصیب بانوان کرمانی شد نخستین روز مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در شهر نورسلطان قزاقستان «امیرمحمد یزدانی»آزادکار ۶۵ کیلوگرم از «توبیر والدز» کوبایی شکست خورد با توجه به شکست «توبیر والدز» در مرحله بعد، «امیرمحمد یزدانی» از رقابت‌ها حذف شد «رضا اطری» در ۵۷ کیلوگرم به شانس مجدد راه یافت و باید با برنده نمایندگان آذربایجان و مغولستان دیدار کند در جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال، تیم ملی ایران همچنان در جایگاه بیست‌و‌سوم جهان و اول آسیا قرار دارد در این رده‌بندی بلژیک، فرانسه و برزیل اول تا سوم هستند در رده‌بندی فدراسیون بسکتبال نیز تیم ملی ایران با پنج پله صعود در رتبه ۲۲ جهان قرار گرفت
کد خبر : ۶۶۲۶۹۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
نامزد‌های اسکار نود و یکم، مهم‌ترین رویداد سینمایی جهان در ۲۴ بخش مجزا اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فهرست نامزدهای نهایی نودویکمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است:

نامزدهای بهترین فیلم بلند​

پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، کلنزمن سیاه، محبوب، کتاب سبز، روما، ستاره‌ای متولد شده است، معاون

نامزدهای بهترین کارگردانی

اسپایک لی (کلنزمن سیاه)، پاول پالیکوفسکی (جنگ سرد)، یورگس لانتیموس (محبوب)، آلفونسو کوارون (روما)، آدام مک‌کی (معاون)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد

کریستین بیل (معاون)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، ویلم دفو (در دروازده ابدیت)، رامی مالک (راپسودی بوهمی، ویگو مورتنسن (کتاب سبز)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن

یالیتزا آپاریسیو (روما)، گلن کلوز (همسر)، اولیویا کولمن (محبوب)، لیدی گاگا (ستاره‌ای متولد شده است)، ملیسا مک‌کارتی (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

ماهرشالا علی (کتاب سبز)، ریچارد گرانت (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟، سم الیوت (ستاره‌ای متولد شده است)، سم راکول (معاون)، آدام درایور (کلنزمن سیاه)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن

ایمی آدامز (معاون)، ماریانا دتاویر (روما)، رجینا کینگ (اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند)، اما استون (محبوب)، ریچل وایس (محبوب)

نامزدهای بهترین فیلم غیرانگلیسی

جنگ سرد (لهستان)، دزدان فروشگاه (ژاپن)، روما (مکزیک)، هرگز روی برنگردان (آلمان)، کفرناحوم (لبنان)

نامزدهای بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

ستاره‌ای متولد شده است، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، تصنیف باستر اسکراگز، هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟

نامزدهای بهترین فیلم‌نامه اصلی

اولین اصلاح‌شده، کتاب سبز، روما، محبوب، معاون

نامزدهای بهترین مستند بلند

سولوی آزاد، مراقب فاصله باش، از پدران و پسران، RGB، هیل کانتی امروز صبح امروز بعد از ظهر

نامزدهای بهترین انیمیشن بلند

شگفت‌انگیزان ۲، رالف اینترنت را خراب می‌کند، جزیره سگ‌هاف میرای، مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

نامزدهای بهترین تدوین


کلنزمن سیاه، راپسودی بوهمی، کتاب سبز، محبوب، معاون

نامزدهای بهترین موسیقی متن

پلنگ سیاه، کلنزمن سیاه، اگر خیان بیل می‌توانست حرف بزند، جزیره سگ‌ها، بازگشت مری پاپینز

نامزدهای بهترین ترانه


پلنگ سیاه، RGB، بازگشت مری پاپینز، ستاره‌ای متولد شده است، تصنیف باستر اسکراگز

نامزدهای بهترین فیلم‌برداری

جنگ سرد، محبوب، هرگز روی برنگردان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

نامزدهای بهترین طراحی لباس


تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، محبوب، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

نامزدهای بهترین مستند کوتاه

گوسفند سیاه، آخر بازی، قایق نجات، شبی در باغ، نقطه انتهای جمله

نامزدهای بهترین چهره‌آرایی


معاون، مرز، مری کوئین اسکاتلند

نامزدهای بهترین طراحی تولید

تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، محبوب، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

نامزدهای بهترین تدوین صدا

پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، یک جای آرام، روما

نامزدهای بهترین صداگذاری


پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه بصری

انتقام جویان: جنگ ابدیت، کریستوفر رابین، نخستین انسان، بازیکن شماره یک آماده، سولو: داستانی از جنگ ستارگان

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه

بازداشت، پوست، مارگاریت، فائو، مادر

نامزدهای بهترین انیمیشن کوتاه

رفتار حیوانی، بائو، دم غروب، یک قدم کوچک، نزدیک غروب، آخر هفته‌ها

مراسم اعطای جوایز نود و یکمین دوره‌ اسکار روز 24 فوریه در لس آنجلس برگزار می‌شود.


برچسب ها: اسکار ، جوایز ، سینما ، رویداد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۵°