بیمه، حقوق و تامین اجتماعی در صدر پیامک ها

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:27 - يکشنبه 22 تير 1399
کد خبر : ۶۶۳۷۷۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
در برنامه امشب مسئولان سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش، بیمه مرکزی و سازمان نظارت بر سرویس های ارتباطی به پیامک های ارسالی پاسخ دادند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
علی الهیار ترکمن معاون توسعه و مدیریت آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف دانشجویان تربیت معلم وردی سال 97 گفت: احکام استخدامی بر اساس مجوز های سازمان امور اداری استخدامی صادر می شود.

زمین بدهند وام مسکن معلولان پرداخت می شود
 
امسال مجوزها بر اساس اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و بصورت پیمانی بوده است که همکاران به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت می شوند اما تغییر خاصی در نوع مجوز اتفاق نیفتاده و پیگیری ها ادامه دارد.
 
احکام حقوقی فعلا بر اساس مجوز فعلی صادر می شود و بعد از تفاهم برای تغییر وضعیت به رسمی آزمایش از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 
 ***
زمین بدهند وام مسکن معلولان پرداخت می شود 
 عباسیان فرد مدیرکل امور فنی بیمه مرکزی در ارتباط با برنامه درباره طرح جدید بیمه شخص ثالث گفت: بیمه شخص ثالث در هر حال به وسیله نقلیه تعلق خواهد گرفت و خسارت از ناحیه ماشین جبران خواهد شد اما در زمان خرید حق بیمه افراد استفاده کننده از بیمه مشخص خواهد شد. بیمه طبق قانون به وسیله نقلیه تعلق خواهد داشت و خسارت ها جبران خواهد شد.
 
او در ادامه افزود: ارزیابی درباره سابقه رانندگی و افرادی که از وسیله نقلیه استفاده می کنند انجام می شود و به تناسب استفاده از وسیله نقلیه حق بیمه تعلق خواهد گرفت.
 
 ***
کوزه گر معاون توانمندسازی سازمان بهزیستی درباره وام مسکن ویژه خانواده های دارای دو معلول گفت: این کار نیاز به بخشنامه ندارد و روال عادی ادامه دارد.
 وام مسکن معلولان بعد از تامین زمین پرداخت می شود
او در ادامه افزود: از سال 94 در طرح تامین مسکن 14 هزار و 15 خانواده دارای 2 معلول شناسایی شد. از این تعداد  5200 واحد تحویل شده،  6800 واحد در مراحل ساخت قرار دارد و 2500 خانواده در نوبت هستند.
 
 او افزوذد: در این طرح تامین زمین به عهده شهرداری و وزارت راه است، بهزیستی و بنیاد مستضعفان نیز وجه نقد 30 میلیون تومان را تامین خواهند کرد. 
 
او گفت: کسانی که در طرح قرار دارند باید به سازمان بهزیستی مراجعه کنند فقط در تهران به دلیل تامین زمین به اندازه تمام افراد واجد هنوز وام تامین نشده است و منتظر زمین هستیم. 
 
***
 امامی مدیر کل نظارت بر سرویس های ارتباطی در ارتباط با برنامه گفت: با حذف قبوض کاغذی تلفن همراه مشترکان می توانند برای دریافت ریز خدمات به وبسایت اپراتورهای همراه، کدهایی که با * شروع می شوند و استفاده از اپلیکیشن های اپراتورهای همراه ( اول، رایتل و ایرانسل) و ارسال پیامک به سرشماره های مشخص اپراتورهای تلفن های از جزئیات قبض مطلع شوند.
 
 
برچسب ها: پیام و پیامک
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۳°