برنامه اصلاح نظام بانکی با اولویت بانک‌های دولتی اجرا می‌شود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:19 - دوشنبه 12 خرداد 1399
کد خبر : ۶۶۴۴۱۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره آخرین وضعیت اصلاح نظام بانکی گفت: پروژه اصلاح نظام بانکی در قالب یک برنامه یک ساله در حال اجرا است و منطبق با زمان بندی با اولویت اجرا در بانک‌های دولتی پیش خواهد رفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره آخرین وضعیت اصلاح نظام بانکی گفت: پروژه اصلاح نظام بانکی در قالب یک برنامه یک ساله در حال اجرا است و منطبق با زمان بندی با اولویت اجرا در بانک‌های دولتی پیش خواهد رفت.
فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: کاهش شعب بانک‌ها با یک برنامه مشخص و هدفدار انجام می‌شود به نحوی که در برخی مناطقی که تعداد شعب کم بوده یا شعبه بانکی دایر نیست، شعبه ایجاد می‌کنیم اما ممکن است در برخی مناطق نیز لازم باشد تعداد شعب را کم کنیم.
 
وی افزود: افزایش تعداد شعب بانکی به هیچ عنوان نگران کننده نیست و البته ما نیز گشایش شعبه‌های جدید را به صورت کورکورانه در دستور کار قرار نمی‌دهیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت اصلاح نظام بانکی گفت: پروژه اصلاح نظام بانکی در قالب یک برنامه یک ساله در حال اجرا است و منطبق با زمان بندی با اولویت اجرا در بانک‌های دولتی پیش خواهد رفت.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۶°