کالای خانگی قیمت ثابت ندارد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:35 - پنجشنبه 01 اسفند 1398
کد خبر : ۶۶۴۷۵۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
پیام و پیامک
رئیس اتحادیه لوازم خانگی: کالای خانگی از قدیم هم قیمت ثابتی نداشته و برندها با قیمت متناوب عرضه می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
طحان پور در ارتباط تلفنی درباره قیمت لوازم خانگی گفت: وقتی قیمت پایین است با حاشیه سود پایین تری اجناس ارائه می شود.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی درباره بازار چندقیمتی گفت: وقتی برند با قیمت های متناوب عرضه می شود امکان یک قیمت وجود ندارد اما با فروشنده متخلف برخورد می شود.
 
او افزود: الان کسب و کار کم شده است و اکثر فروشندگان با کمترین سود کالا را به فروش می رسانند اما فروشندگان کالای خانگی قیمت ثابت ندارد. 
 
***
کالای خانگی قیمت ثابت ندارد
کریمی مدیر کل نام نویسی تامین اجتماعی درباره بیمه مربیان آموزشگاه های رانندگی گفت: اغلب مربیان آموزشگاه های رانندگی به صورت قراردادی و پیمانی مشغول فعالیت دارند و ارتباط کارگری و کارفرمایی بین اغلب رانندگان آموزشگاه با کارفرمایان آموزشگاه وجود ندارد

 آنها می توانند از طریق بیمه مشاغل آزاد تحت پوشش بیمه قرار گیرند که با حضور در نزدیکترین شعبه بیمه با معرفی نامه آموزشگاه درخواست بیمه دهند تا خودشان و افراد خانواده تحت پوشش قرار گیرند.
 
**
کالای خانگی قیمت ثابت ندارد
 
 مدیرکل امور اقتصادی وزارت صمت نیز درباره لاستیک کامیون داران درون شهری گفت: لاستیک در 2 بخش کامیون ها و سواری توزیع می شود.
 
 کلامی افزود: در بخش سواری مشکلی در توزیع نداریم و در حمل و نقل برون شهری نیز لاستیک تخصیص یافته اما در درون شهری به کارگروه های تنظیم بازار استان محول شده است.
 
او افزود: بیش از 15 درصد سهم لاستیک استان ها برای درون شهری تخصیص یافته اما اختیار در این زمینه به استاندار واگذار شده است.

***
کالای خانگی قیمت ثابت ندارد 
  معاون توصعه بورس کالا در ارتباط تلفنی با برنامه درباره بورس زعفران گفت: از سال گذشته با هدف حذف واسطه ها بورس زعفران راه اندازی شد.
 
ناصری پور گفت: در سال جاری 10 تن زعفران در بورس به فروش رفته اما نوع نگین فقط در بورس عرضه می شود. 

او افزود: برخی زعفران ها استانداری که برای زعفران نگین تعیین شدهف ندارند و فقط نوع زعفران نگین در بورس عرضه می شود. 
 
ناصری پور در ادامه با بیان اینکه در بورس حجمی از زعفران که بیشترین مقدار بازار را به خود اختصاص می دهد عرضه می شود، تلاش کرده ایم در آینده انواع دیگر زعفران وارد بورس خواهد شد.برچسب ها: پیام و پیامک
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۸°