بهره‌برداری از 22 هزار طرح عمرانی در دهه فجر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:00 - يکشنبه 17 اسفند 1399
کد خبر : ۶۶۶۷۸۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
معاون عمران، توسعه شهری و روستایی وزارت کشور: هدف از ایجاد طرح های عمرانی و زیر بنایی ایجاد اشتغال پایدار در کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون عمران، توسعه شهری و روستایی وزارت کشور به تعداد طرح ها و طرح های عمرانی افتتاح شده در سال گذشته (96) پرداخت و در  مقایسه آماری با 22 هزار طرح عمرانی امسال، گفت: در چند روز گذشته بسیاری از طرح ها به کمک اعضای هیئت دولت افتتاح شده یا در صف افتتاح است.
 
مهدی جمالی‌نژاد افزود: 76 هزار طرح نیمه تمام نیز در دست اقدام است که تا سال دیگر به بهره برداری می رسد.
 
  ویبا بیان اینکه از حضور سرمایه گذاری بخش خصوصی استقبال می کنیم گفت: بهتر است به کمک شهرداری ها و بخش های عمرانی سازمان ها؛ ابتدا طرح های نیمه تمام به نتیجه برسد.
 
او با بیان اینکه دهه فجر امسال متفاوت از سال گذشته است، افزود: 40 هزار طرح زودبازده نیز در شهرها و روستا های مختلف برای کنترل و جلوگیری از مهاجرت آغاز کرده ایم که بزودی به بهره برداری می رسد.
 
 
بهره‌برداری از 22 هزار طرح عمرانی در دهه فجر 
معاون عمران، توسعه شهری و روستایی وزارت کشور به ایجاد اشتغال پایدار اشاره کرد و افزود: هدف از ایجاد طرح های عمرانی ایجاد اشتغال پایدار است.
 
وی درباره کاهش آلودگی هوای کلان شهر ها و اینکه روزهای ناسالم از 87 روز به 39 روز در سال رسیده است گفت: ایجاد طرح های پاکسازی آلودگی هوا، اجباری شدن معاینه فنی خودروها، نوسازی و افزایش حمل و نقل عمومی و جلوگیری از تولید موتورسیکلت های کاربراتوری از جمله اقداماتی است که برای اجرای طرح کاهش آلودگی هوا صورت گرفته است.
 
وی با بیان اینکه مشارکت های عمومی در اجرای طرح های عمرانی نباید شعار باشد، افزود: علاقمندی مردم به آبادانی و تامین زیرساخت های شهری و روستایی اجرای هرچه سریعتر، رونق شهر ها و روستا های کشور را تضمین می کند.
 
 
برچسب ها: دهه فجر ، عمرانی ، اشتغال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۷°