وزیر اطلاعات: دستگیری چند تیم خرابکار

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:43 - سه‌شنبه 19 فروردين 1399
کد خبر : ۶۶۷۲۹۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
وزیر اطلاعات گفت: تیم‌های بسیاری که تلاش‌های زیادی برای به چالش کشیدن امنیت کشور به ویژه در آستانه دهه فجر داشتند، شناسایی شده و اعضای آن‌ها دستگیر شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  وزیر اطلاعات گفت: تنها راه گذر از تحریم‌ها و توطئه دشمنان، اتحاد مردم در سایه مقام معظم رهبری است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا حجت الاسلام سید محمود علوی پنجشنبه در دیدار با عشایر عرب شوش در مصلای این شهر، اظهار داشت: پایبندی به مسائل شرعی و دوری از تفرقه و داشتن اتحاد تنها راهی است که از آسیب رسیدن به مردم و انقلاب جلوگیری می‌کند.

وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم انقلاب اسلامی که میراث شهدای ما از تمام قومیت هاست، محفوظ بماند، پیروی از رهبری باید سرلوحه رفتارمان قرار گیرد.

وزیر اطلاعات افزود: در شوش شاهد همدلی همه عشایر اعم از عرب و لر و کرد و بختیاری هستیم.

علوی همچنین گفت: دولتمردان شبانه روز در حال تلاش هستند که از یک سو امنیت کشور را تامین کنند و از سوی دیگر مشکلات مردم را مرتفع کنند.

وی با بیان اینکه گرانی‌ها کار دولت نیست تصریح کرد: دولت تا پنج سال توانست قیمت‌ها را ثابت نگه دارد، اما توطئه و فشار‌های دشمن و بی محبتی عده‌ای در داخل کشور، باعث این گرانی‌ها شده است.

علوی در ادامه اظهار داشت: خوزستان حق بزرگی بر کشور دارد و خدمتی که سزاوار این استان بوده هنوز به مردم ارایه نشده است، البته مسئولان در تلاش برای تحقق آن هستند و در جلسات دولت همیشه این مساله را متذکر می‌شویم.

وی افزود: در این دولت به رغم تحریم‌ها طرح کشاورزی مقام معظم رهبری در خوزستان اجرا شده و بیش از ۳۰۰ هزار هکتار زمین کشاورزی آماده سازی شده است.

علوی اضافه کرد: در جریان ریزگرد‌ها نیز تاسیساتی که آسیب دیده بود بازسازی شد، البته این‌ها چیزی نیست و باید همت بیشتری شود.

وی خاطر نشان کرد: دولت در تلاش است بار سنگینی را از روی دوش مردم بردارد و با جذب سرمایه گذار اشتغال را افزایش دهد.

علوی در ادامه با تقدیر از عشایر عرب خوزستان با آنان به زبان عربی سخن گفت و بیان کرد: خوزستان دروازه تشیع است و این خطه تاکنون شهدای گرانقدری را به انقلاب و این کشور تقدیم کرده است.

وزیر اطلاعات همچنین در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تا کنون تیم‌های بسیاری که تلاش‌های زیادی برای به چالش کشیدن امنیت کشور به ویژه در آستانه دهه فجر داشتند، شناسایی شده و اعضای آن‌ها دستگیر شده اند.

وی افزود: این افراد با تلاش‌های سربازان گمنان امام زمان و با همراهی همه نیرو‌های موثر بر امنیت کشور از جمله سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، قوه قضائیه و مدیریت سیاسی کشور، استانداری‌ها و فرمانداری ها، دستگیر شده اند و اکنون امنیت بی بدیلی در کشور حکمفرماست.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °