حذف تدریس مدیران مدارس از سال آینده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:35 - جمعه 26 دی 1399
کد خبر : ۶۷۰۷۰۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: تدریس مدیران در کلاس های درس از سال آینده حذف می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش توضیحاتی درباره حذف تدریس مدیران در کلاس‌های درس از سال آینده ارائه داد و افزود: علیرغم دستاوردهای مثبت تدریس مدیران در کلاس‌های درس، برآیند نهایی کارهای کارشناسی صورت گرفته این بود که اگر مدیر به مدیریت بپردازد در مجموع مفیدتر است.
 
نویدادهم، درباره حذف ساعت تدریس مدیران مدارس گفت: مشارکت مدیران در تدریس، محاسنی دارد و آنها را با فرایند کلاس، درس و تدریس بیشتر آشنا می کند.
 
وی افزود: طبیعتا اشکالی که بوجود آمده این بود که مدیر در ساعاتی که سرکلاس بود، در حوزه مدیریتی‌ اش حضور نداشت و ممکن بود اتفاقاتی در این ساعات رخ دهد و مدیر حضور نداشته باشد.
 
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه علیرغم دستاوردهای مثبت تدریس مدیران در کلاس‌های درس، برآیند نهایی کارهای کارشناسی صورت گرفته این بود که اگر مدیر به مدیریت بپردازد در مجموع مفیدتر است گفت: هرچند همان تدریس مدیر در کلاس هم توجیه داشت.
 
نویدادهم افزود: در مجموع آسیب حضور نداشتن مدیر در محل انجام وظیفه اش بیشتر از دستاوردهای مثبت تدریس بوده است.
 
وی درباره راهکار جبران کمبود نیرو در پی لغو شش ساعت تدریس الزامی مدیران گفت: آموزش و پرورش به دنبال راه حل برای تامین نیرو است.
 
تنها انگیزه تدریس مدیران فقط کمبود معلم نبود و مهمتر از آن این بود که از نزدیک در صحنه حضور داشته باشند. اما با تصمیم اتخاذ شده ساعت تدریس مدیران از سال آینده حذف می‌شود.
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۱°