افتتاح دهها طرح در سفر ورزاء
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:51 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۶۷۰۹۳۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
مرحله نخست مجتمع پرورش ماهیان خاویاری در پلدختر به ظرفیت 100 تن در سال با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ظرفیت کلی این مجتمع پرورش 600 تن ماهی خاویاری در سال است که برای ساخت فاز نخست 10 میلیارد تومان هزینه شده است.
با حضور حجتی همچنین از ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی جلگه خلج پلدختر بهره برداری و  ساخت شبکه های پایین دست این ایستگاه پمپاژ آغاز شد .
افتتاح دهها طرح در سفر ورزاء 
افتتاح فاز دوم طرح گلخانه مجتمع کشت و صنعت خرم آباد و کلنگ زنی طرح آبخیزداری کوهدشت  از دیگر برنامه های وزیر جهاد کشاورزی در لرستان است .

در سفر وزیر راه و شهرسازی هم به استان مرکزی طرح 528 واحدی مسکن اقشار کم درآمد کوی کوثر اراک به بهره برداری رسید.این واحدها را بنیاد مسکن ساخته است.
 
 
بهره برداری 10 کیلومتر از بزرگراه اراک - فرمهین  و هشت و نیم کیلومتر از باند دوم محور دلیجان - نراق و بازدید از چند طرح از دیگر برنامه های اسلامی در استان مرکزی است.  

در استان کرمان هم با حضور وزیر نیرو طرح تامین آب آشامیدنی به شهر جبال بارز جیرفت افتتاح شد.
 
افتتاح دهها طرح در سفر ورزاء 
در ادامه سفر اردکانیان طرح برق رسانی به 40 روستا، توسعه شبکه برق رسانی در 16 شهرستان و طرح آبرسانی به 45 روستای شهرستان های جنوبی کرمان افتتاح می شود . برای اجرای این طرح ها در مجموع 288 میلیارد تومان هزینه شده است .

بنای تیمچه مرتاض و خانه نیک‌بین در دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد، هم با حضور وزیر علوم، ‌تحقیقات و فناوری افتتاح شد .
 
افتتاح دهها طرح در سفر ورزاء 
دیدار وزیر علوم با نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه یزد  و بازدید از پارک علم و فناوری از دیگر برنامه‌ های نخستین روز سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان یزد بود.

امروز همچنین کار ساخت طرح پتروشیمی کیمیا اندیمشک با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  در این شهرستان آغاز می شود .
همچنین با حضور محمد شریعتمداری، امروز اعطای حکم بازنشستگی به بازنشستگان زیر پوشش صندوق بیمه‌های روستاییان وعشایر در شهرستان شوش برگزار می شود.
 شرکت در نشست کارگروه اشتغال استان در استانداری خوزستان از دیگر برنامه های وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به خوزستان است.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°